طرح همکاری علمی اساتید و فارغ التحصیلان

8-9

با عرض سلام حضور اساتید ارجمند

احتراماً ؛

بدینوسیله به استحضار می‌رساند مرکز فرهنگی- دامپزشکی مصباح پس از انتشار کتاب مرجع « فرهنگ جامع دامپزشکی مصباح » در نظر دارد از اساتید دانشکده‌های دامپزشکی سراسر کشور که تاکنون در هیچ بخش از تألیف رفرنس مذکور حضور نداشته‌اند، به همکاری در فاز دوم از ویرایش علمی جدید آن دعوت به عمل آورد. سعی بر این است که این فراخوان به همه دانشگاه‌ها ابلاغ گردد ولی همانطور که مستحضر هستید تعداد فرهیختگانی که تمایل به شرکت در این پروژه علمی دارند زیاد و متأسفانه تعداد پذیرش محدود می‌باشد، از همینرو اولویت با آن دسته از عزیزانی است که رزومه خود را زودتر از سایرین ارسال نمایند.

در این فاز از پروژه مقرر است بر اساس رشته‌های تخصصی پذیرفته‌شدگان محترم دپارتمان‌هایی تشکیل گردد که به صورت پاره‌وقت و جزئی ولی مؤثر به نظارت علمی بر عملکرد پژوهشی اعضای تیم ویرایش بپردازند.

متقاضیان گرامی پس از ارسال رزومه علمی و پژوهشی خود به آدرس پست الکترونیکی مرکز، با توجه به جدول مندرج در فایل پیوستی حق عضویت ناقابلی (جهت هزینه‌های جاری اعم از امور اداری، خدمات، فراهم‌سازی منابع لازم، ارتباطات، میتینگ‌ها و …) پرداخت می‌نمایند و پس از پایان پروژه نام ایشان در مجموعه نویسندگان همکار در بخش علمی پروژه درج و یک‌یک عزیزان ایندکس خواهند شد.

در این مسیر از مقالات علمی معتبر و دستاوردهای اساتید محترم به صورت موضوعی و بر طبق دستورالعمل موجود (که در آینده در اختیار اعضا قرار داده خواهد شد) در مباحث مرتبط همراه با ارجاع به نام هر نویسنده استفاده خواهد شد.

خواهشمند است چنانچه تمایل به پیوستن به گروه ما دارید از طریق پلهای ارتباطی مرکز با ما در تماس باشید.