خداحافظ سینوزیت

درمان قطعی، ساده و ارزان سینوزیت
برای رهایی از سر دردهای شدید انواع سینوزیت و مشکلات تنفسی ناشی از آلرژی‌های فصلی و نیز جلوگیری از پیشرفت‌ سرماخوردگی‌های ساده و رو به ازمان گذاشته شدنِ آنها و سایر مشکلات مشابه، بدون نیاز به مصرف انواع و اقسام داروهای آنتی‌بیوتیک قوی، فقط یک بار – نه بیشتر- با ما همراه شوید و معجزه این نوع درمان و زندگی بدون استرس و ترس از عود سر دردهای شدید، ترشحات چرکی و بد بو، هدبندهای جلوگیرندۀ برخورد باد خنک به پیشانی و مصرف طولانی‌مدتِ داروها و عوارض ناشی از آنها را با تمام وجودتان درک کنید.

درمان سینوزیت علیرغم توصیه بسیاری از متخصصین هیچ نیازی به عمل جراحی (Sinus puncture) و هزینه‌های گزاف ندارد. همچنین برای رفع این مشکل که درصد زیادی از مردم با آن دست به گریبان هستند نیازی به مصرف آنتی‌بیوتیک‌های قوی نمی‌باشد، بدینترتیب دیگر عوارض شدید و حساسیت‌های دارویی ناشی از آن به سراغتان نخواهد آمد. حال که انواع و اقسام آنتی‌بیوتیک‌ها را بطور دوره‌ای مصرف کرده‌اید و جواب قطعی نگرفته‌اید، اگر فکر می‌کنید تنها راه درمان و رهایی از این بیماری جراحی و یا تحمل این دردهای دوره‌ای و مدارا با آن تا آخر عمر است، قبل از ناامیدی و اقدام به جراحی یا ایجاد مقاومت در باکتری‌ها در نتیجۀ مصرف زیاد آنتی‌بیوتیک‌ها، این روش جدید و طلایی را نیز فقط یک بار امتحان کنید.
این روش منحصربفرد که در اکثر نقاط دنیا نجات‌بخش مبتلایان به سینوزیت است، برای اولین بار در ایران و به این شکل اجرا می‌شود. در مدت زمان کوتاهِ اطلاعرسانی از طریق این مرکز تاکنون ۱۴۸۷ نفر با این روش مداوا گشته‌اند که از این میان ۱۴۷۰نفر بطور قطعی درمان شده‌اند و ۱۷ نفر دیگر به دلیل عدم همکاری و اجرای دقیق دستورات به بهبودی کامل نرسیده‌اند (این دسته از عزیزان چون بهبودی نسبی یافتند صرفاً بخاطر کاهلی از ادامه راه درمان سر باز زدند. البته این امکان برای آنها وجود دارد که باز هم خود را نسبت به سینوزیت بیمه کنند).
علاوه بر این دسته از بیماران که با این روش برای همیشه بهبود می‌یابند، آن دسته از عزیزانی که از حساسیت‌های فصلی ناشی از گرده گیاهان در فصول خاصی از سال بویژه بهار رنج می‌برند نیز درمان می‌شوند. در مواردی هم از برخی افراد گزارش شده که سر دردهای خفیف میگرنی هم با این روش تخفیف یافته است البته توصیه ما در اینگونه موارد این است که در ابتدای شروع حمله میگرنی باید از این روش استفاده کرد تا نتیجه مناسب گرفت وگرنه تضمینی وجود ندارد.

شماره های تماس جهت پرسش و پاسخ و هماهنگی : ۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۱-۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۲

این محصول را از سایت دیجیکالا هم می توانید تهیه کنید.

لینک مربوطه در سایت دیجی کالا:

https://www.digikala.com/product/dkp-8387094/%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%88%D8%B3-%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D9%84-mesinus11/

در جریان باشید تهیه سینوس شور مصینوس مدل Mesinus11 از طریق این سایت و شماره ۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵، همواره با تخفیف همراه است.