فرهنگ جامع دامپزشکی مصباح

قابل توجه متقاضیان کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در حوزه دامپزشکی

طرح پیش فروش چاپ سوم کتاب “فرهنگ جامع دامپزشکی مصباح” از اول اسفند ماه ۱۳۹۷ با همکاری انتشارات پرتو واقعه مستقر در دانشگاه تهران، دانشکده دامپزشکی، آغاز شد.

برای آگاهی از شرایط پیش فروش به پایین صفحه مراجعه کنید و یا با انتشارات مذکور تماس بگیرید.a (9)

این کتاب که در اکثر کتابخانه های عمومی و دانشگاهی سراسر کشور وجود دارد، نخستین و تنها فرهنگ جامع انگلیسی به فارسی در حوزه دامپزشکی در ایران بوده و مشتمل بر حدوداً ۱۰۰۰۰۰ لغت و اصطلاح تخصصی دامپزشکی برگرفته از ۱۳۰ رفرنس معتبر بین المللی می باشد که تمامی شاخه های مرتبط با این رشته وسیع دانشگاهی اعم از آناتومی، بافت شناسی، میکروبیولوژی، پاتولوژی، فارماکولوژی، بیماریهای داخلی دامهای کوچک، بزرگ، طیور، آبزیان، داروها بر اساس اسامی ژنریک نه تجاری، علل و علائم بیماریها، زئونوزها، اختصارات، آزمایشهای تشخیص بالینی، مسمومیتهای دام، جداول اختصاصی، پیشوندها و پسوندها، فرمولهای دندانی و دهها مورد دیگر را شامل میشود. در این کتاب که در ۲۴مین دوره مسابقه کتاب فصل و نیز در ۳۱مین دوره کتاب سال شایسته تقدیر شناخته و به عنوان کتاب سال ایران در این رشته معرفی گشته سعی شده تا نحوه زندگی و نام علمی و بومی حیوانات اقلیمهای مختلف ایران نیز گنجانده شود.

این اثر دارای گواهینامه ثبت ملی به شماره ۲۹۸۹ مندرج در روزنامه رسمی کشور است و حاصل تقریباً ۱۰ سال تحقیق و پژوهش جمعی از اساتید دانشکده های پزشکی و دامپزشکی سراسر کشور میباشد. داشتن این کتاب به تمامی دانشجویان فارسی زبان، اساتید و دامپزشکان، کلینیسین ها، کارشناسان علوم آزمایشگاهی، محققین، مترجمین و … توصیه میشود.

لازم به ذکر است به دلیل استقبال چشمگیر مخاطبان، تیراژ چاپ اول این اثر در مدت زمان کوتاهی پایان یافته و علیرغم تمایل مرکز بر عدم چاپ مجدد به دنبال درخواستهای واصله تصمیم بر تجدید چاپ آن در سال ۱۳۹۵ گرفته شده است.

قابل توجه دوستانی که کتاب “فرهنگ جامع دامپزشکی مصباح” را در اختیار دارند:
هرچند ابتدای کتاب پانزده صفحه راهنمای جامع و کامل دارد، با این حال باتوجه به پرسشهای متعددی که دوستان از بخش پشتیبانی مرکز میپرسند، لازم دانستیم نکته ای اولیه ولی کاربردی و مفید در رابطه با یافتن لغات مورد نظر از میان صد هزار مدخلی که در داخل کتاب گنجانده شده به استحضار همه عزیزان برسانیم.
باید توجه داشته باشیم که در زمان جستجوی یک لغت در یک فرهنگ لغات جامع پس از باز نمودن حرف مربوطه، به دو لغت بالای صفحه در قسمت راست و چپ نگاه کنیم. سپس سه حرف اول لغت مورد نظر را مد نظر قرار دهیم. اگر سه حرف اول لغت مورد جستجو در بازه دو لغت بالایی صفحه قرار داشت، حتما لغتی که دنبال آن میگردیم در این دو صفحه قرار دارد. بدینترتیب ظرف خیلی کمتر از یک دقیقه لغت مورد نظر و تمامی مشتقات آنرا براحتی خواهیم یافت. امیدواریم از این به بعد با مراجعه به کتب مرجع نظیر فرهنگ جامع دامپزشکی مصباح سریعتر از پیش لغات مورد نظر خود را یافته و مطالب مرتبط با آن را بیابیم.

قیمت پشت جلد چاپ اول : ۳۰۰۰۰۰۰ ریال / ۳۵۰ دلار / ۲۵۰ یورو

تیراژ باقیمانده چاپ اول : تیراژ این چاپ به پایان رسیده است.

————————————————————————————————-

قیمت پشت جلد چاپ دوم : ۳۶۶۰۰۰۰ ریال

زمان انتشار : آخر تابستان ۱۳۹۵

وضعیت تیراژ : همه تیراژ بصورت پیش فروش، ثبت نام و عرضه شد.

طرح پیش فروش چاپ دوم با موفقیت به پایان رسید و پیش فروش ها سر موعد به پیش خریدکنندگان تحویل داده شد.


آغاز پیش فروش چاپ سوم

برای آشنایی با شرایط پیش فروش چاپ سوم می توانید با انتشارات پرتو واقعه، جناب آقای دکتر نیکخواه، تماس بگیرید و ثبت نام نمایید.

۰۲۱-۶۱۱۱۷۰۹۷

دانشگاه تهران، دانشکده دامپزشکی، طبقه زیرزمین

 poster-linkdin

با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، این طرح متوقف گردیده است و پیش پرداخت های تمامی پیش خریدکنندگان محترم، به یکایک عزیزان عودت داده شده است.

خبر خوش در پاسخ به درخواست متقاضیان این کتاب ارزشمند: لطفاً به اطلاعیه زیر توجه کنید


تعدادی از تیراژ چاپ اول این کتابِ برگزیده، از طریق همین وبسایت قابل ارائه می باشد

برای تهیه این “اثر نفیس و صادراتی” می توانید مستقیماً با شماره های مرکز تماس بگیرید:

۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۱

۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۲