یکضرب Ph.D

phdtavakoli.conquer

داوطلب گرامی سلام

دیگر نیازی نیست راه طولانی، پر پیچ و خم، پرهزینه و زمانبر غالبیت داوطلبان ناموفق کنکورهای مختلف را بپیمایید. همیشه آن کس که زیاد زحمت می کشد بهترین نتیجه را دشت نمی کند. باید تلاش را از راههای میانبر به سرمنزل مقصود رساند. اگر پله پله با ما همراه باشید نه زمان و نه پول خود را تلف خواهید کرد.

با توجه به تب بالای داوطلبان رشته دامپزشکی  جهت قبولی در کنکور دکترای تخصصی (Ph.D) دانشگاه‌های دولتی طی سال‌های اخیر و نظر به جدید بودنِ نحوۀ برگزاری این آزمون از سال ۱۳۹۵، مؤسسات و مراکز مختلف اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی و دریافت هزینه‌های هنگفت یک میلیون تومانی و بعضاً بیشتر بنامِ آماده‌سازی یرای آزمون از داوطلبان می‌کنند.

بسیاری از داوطلبان علیرغم شرکت در این دوره‌ها موفق به کسب نتیجه دلخواه نشده‌اند. از همین رو مرکز فرهنگی-دامپزشکی مصباح به داوطلبان شرکت در آزمون دکترای تخصصی (Ph.D) سازمان سنجش توصیه‌هایی به شرح زیر دارد.

الف) به عزیزانی که زمان کافی آماده‌سازی برای شرکت در آزمون دارند:

  • دروس امتحانی اعلام‌شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور را به خوبی مطالعه کنند.
  • در صورت احساس نیاز به دریافتِ نکات مربوط به چگونگیِ برخورد مناسب با کنکور، در یک دوره کلاس ST (استراتژی و تکنیک) این مرکز که بصورت خصوصی برای هر داوطلب برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

ب) به عزیزانی که زمان کافی آماده‌سازی برای شرکت در آزمون ندارند و یا صرفاً جهت آشنایی با آزمون ثبت نام می‌نمایند:

تنها کافیست در یک دوره کلاس ST  (استراتژی و تکنیک) این مرکز که بصورت خصوصی برای هر داوطلب برگزار خواهد شد، شرکت کنند و نتیجه‌ای خارق‌العاده حاصل نمایند.

conquer

مشخصات دورۀ (ST (Strategy & Technique

  • با بهره‌گیری از کلاس ST، قبولی در مرحله اول آزمون بسیار راحت و به نوعی تضمینی می‌باشد.
  • دوره ST، دوره‌ای نهایتاً ۵ ساعته است که در آن نحوه برخورد با آزمون برای داوطلب تشریح می‌شود. علاوه بر آن نکاتی کلیدی، نمونه سؤالات و منابعی به داوطلب معرفی می‌گردد که قطعاً هیچیک از آنها در جزوات و کتابهای درسی وجود ندارد. در طول این دوره، آزمونی مشابه آزمون اصلی از داوطلب گرفته می‌شود که میزان مفیدبودنِ دوره را به ایشان ثابت می‌کند و سبب می‌شود داوطلب با اعتماد به نفس مناسب در جلسه آزمون حاضر گردد.
  • کلاس به صورت خصوصی برگزار می‌شود و به دو جلسه ۲ ساعته تقسیم می‌گردد. این ۲ جلسه در دو هفته متوالی برقرار خواهد بود.
  • شهریه این دوره برای دانشجویان (با ارائه کارت دانشجویی معتبر) ۲۵۰ هزار تومان و برای فارغ‌التحصیلان (با ارائه کارت نظام دامپزشکی یا کارت جامعه دامپزشکان) ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد. مشترکین محترم این مرکز یعنی آن دسته از عزیزانی که دارای کارت اشتراک و کارت زردرنگ این مرکز هستند، پروفایل شخصی در بایگانی مرکز دارند و شهریه دوره برای آنها بصورت نیم‌بها محاسبه خواهد شد.
  • شهریه‌ها از قبل به حساب مرکز واریز می‌شود و هزینه ایاب و ذهاب (برای هر جلسه ۴۰ هزار تومان) به مدرس نقداً پرداخت می‌گردد.
  • چنانچه هر داوطلب مایل باشد، این امکان وجود دارد که دوره دو جلسه‌ای در هم ادغام (بصورت یک جلسه‌ای) و در یک روز برگزار شود.
  • ظرفیت این دوره بسیار محدود بوده و به دلیل حجم بالای تقاضا، پیشنهاد می‌شود متقاضیان محترم کلاس‌ها را پیشاپیش رزرو نمایند.
  • برای ثبت نام و هرگونه پرسش و پاسخ می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام مرکز با همکاران ما در ارتباط باشید.

۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۱

۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۲ (تلگرام)

کانال تلگرام : mesvetmed09359597662@

وبسایت رسمی مرکز : www.mesvetmed.ir

خبر جدید اینکه:

بنا به درخواست و تقاضای بالای داوطلبان آزمونهای مختلف تخصص و نیز نظر به رضایت اکثریت عزیزان از خدمات ارائه شده، به زودی کتابهای نمونه سوالات آزمونها با پاسخ تشریحی از سوی این مرکز ارائه میشود.

به دلیل حجم بالای متقاضیان خواهشمند است از طریق سایت و کانال تلگرام مرکز، اخبار مربوطه را پیگیری کنید تا شرمنده عزیزان نشویم.

این احتمال وجود دارد برای تعداد محدودی از متقاضیان که جزء متقاضیان ابتدایی باشند، کتب بصورت پیش فروش ارائه شود. بدیهی است در این صورت، قیمت خرید برای این دسته از داوطلبان گرامی خیلی پایین تر از قیمت پشت جلد خواهد بود.

موفق و مؤید باشید.