طرح رونق مشاغل و حرفه های دامپزشکی

4-5Right

با سلام حضور محترم سروران ارجمند

احتراماً :

بدینوسیله موضوعی را در ارتباط با یک طرح بزرگ ملی در خصوص رشته دامپزشکی و بازار کاریِ این رشته با شما که در این عرصه فعالیت دارید، در میان می‌گذارد.

همانطور که مستحضرید مرکز فرهنگی-دامپزشکی مصباح تولیدکننده کتاب ۲۲۱۲ صفحه‌‌ایِ فرهنگ جامع دامپزشکی مصباح است که در سال ۱۳۹۲ کتاب سال ایران در حوزه دامپزشکی شناخته شد.

در این راستا مرکز ما با هدف ارتقای سطح کیفی دانش و صنعت و پیوند دانشگاه با صنایع به صورت همگام و نیز تکمیل مجموعه مذکور، در نظر دارد که صاحبان حرف، صنایع و مشاغل، تولیدکنندگان و واردکنندگان، پرورش‌دهندگان، بیمارستان‌ها و کلینیک‌های دامپزشکی و سایر مرتبطین این رشته را در چاپ جدید این کتاب رفرنس دانشگاهی به عموم دانشگاهیان، دانشجویان، اساتید و به نوعی همه خانواده‌ها در محیطی منحصربه فرد و به‌طور رقابتی نمایه سازد. از آنجاییکه فضا در این خصوص محدود می‌باشد، در همینجا از شما و مجموعه‌تان دعوت می‌شود تا در صورت تمایل با توجه به شرایط شرکت در پروژه، مجموعه و نحوه فعالیت، محصولات و خدمات خود را در این کتاب علمی معرفی نمایید.

نمونه عینی این محصول علمی- فرهنگی، کتاب دارونامه دامپزشکی است که در آن اکثر شرکت‌ها و کارخانجات دارویی معرفی شده‌اند. اینگونه آثار با مشارکت معرفی‌شدگان تولید می‌گردند و از همینرو کیفیت محصول و نحوه معرفی شرکت‌‌ها و …. به بهترین شکل ممکن صورت می‌گیرد. تفاوت کتابی که از شما نیز به حضور در آن دعوت ‌شده با کتاب دارونامه در این است که در کتاب جدید که دارای بیش از ۲۲۰۰صفحه می‌باشد، با توجه به محتوای فراگیر و جامع آن، گلچین‌هایی از میان تمامی اصناف و اقشار دامپزشکی به صورت طبقه‌بندی‌شده و رقابتی در فصل‌های مجزا و مختص به هر شاخه شغلی در قالب معرفی‌نامه‌های ویژه‌ای (که تاکنون بی‌سابقه بوده) نمایه خواهند شد.

همانطور که استحضار دارید اگر یک مجموعه از طریق دانشگاه‌ها به داخل منازل مردم و عموم جامعه وارد شود بسیار راحت‌تر در اذهان جای خود را باز می‌کند و ماندگار می‌شود.

شرایط شرکت در این طرح به قرار زیر می‌باشد، مضافاً اینکه این فراخوان عمومی به پیوست حضورتان ارسال می‌گردد.

بند  «الف» معرفی  ۱ صفحه‌ای ۱ میلیون تومان ویژگی : ارائه ۵ جلد از کتاب مذکور به صورت رایگان به مجموعه
بند  «ب» معرفی  ۲ صفحه‌ای ۱/۵ میلیون تومان ویژگی : ارائه ۱۰ جلد از کتاب مذکور به صورت رایگان به مجموعه
بند  «پ» معرفی  ۴ صفحه‌ای ۲/۵ میلیون تومان ویژگی : ارائه ۲۰ جلد از کتاب مذکور به صورت رایگان به مجموعه
بند  «ت» معرفی  ۱۰ صفحه‌ای هر شرکت ۵ میلیون تومان (حداکثر ۵ شرکت) ویژگی : ارائه ۵۰ جلد از کتاب مذکور به صورت رایگان به مجموعه

و هزینه نیم‌بها در چاپ‌های بعدی

بند  «ث» معرفی  ۲۰ صفحه‌ای ۲۰ میلیون تومان/ فقط یک شرکت ویژگی : ارائه ۱۰۰ جلد از کتاب مذکور به صورت رایگان به مجموعه

و درج آگهی یک صفحه‌ای رایگان در چاپ‌های بعدی

 در صورت تمایل به شرکت در این پروژه از طریق پلهای ارتباطی مرکز با ما در تماس باشید.


توجه مهم

طرح فوق با موفقیت و در موعد مقرر به پایان رسید و فراخوان سری جدید این طرح با شرایطی جدیدتر و ناب تر و با قیمتهای متفاوت در سایت اعلام شده است. مشخصات طرح فقط بصورت تلفنی به متقاضیان اعلام خواهد شد.

چنانچه عزیزانی که در سری پیشین طرح شرکت داشته اند، تمایل به شرکت در سری جدید داشته باشند با تخفیف ۹۰ درصدی خدمات را دریافت خواهند کرد.

با مواجه شدنِ مشغولیِ خطوط، شانس امتحان مجدد را از خود نگیرید و یا از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵ درخواست خود را ارسال نمایید.

شرایط این سری بسیار محدود و زمان نهایی برای ارسال درخواست شرکت در طرح تنها اول شهریور ماه خواهد بود.

به امید ارائه خدماتی شایسته تر از این مرکز برای مخاطبان و همراهان همیشگی مان.

قطعاً همراهی شما با ما بدلیل تفاوت در نوع و کیفیت خدمات ارائه شده ما به شماست.

از این حسن اعتماد شما صمیمانه سپاسگزاریم.

در پناه خداوند بزرگ باشید.