عرضه قارچ گانودرما

گانودرما

“معجزه قرن”

images (1)imagesdownload (2)download (1)

اطلاعیه بسیار مهم

دکتر غلامرضا مصباح (عضو انجمن قارچ شناسی ایران)

چند وقتی است که تماس های مکرری از سوی برخی عزیزان داریم مبنی بر اینکه قارچ تولیدی این مرکز را از مغازه ها با نام “قارچ کمیاب” و نام های دیگر با قیمتهای مختلف و بعضاً خیلی گران تهیه کرده اند. مغازه دار آدرس این سایت و شماره های مربوط به ما را به عزیزان جهت مشاوره و دریافت دستورالعمل مصرف داده است. متأسفانه گزارشات ناشی از ناخالصی و نیز مسمومیت از سوی این مخاطبان داشته ایم.

توجه خیلی مهم

چندی پیش از سوی برخی متقاضیان و مخاطبان عزیز متوجه شدیم که شرکت بازاریابی … در یکی از وبسایتها ویدئویی را  در خصوص قارچ گانودرما منتشر کردند و در بک گراند ویدئو لوگوی شرکت خود را گنجانده و نام آقای دکتر مصباح را در بالای ویدئو قرار داده اند.

ضمن اعلام این که این موضوع در حال بررسی و پیگیری از کانال های قضایی است، از همینجا به استحضار تمامی مردم ایران می رسانیم علیرغم اینکه کلیپ نمایش داده شده در وبسایت مذکور مبنی بر مصرف قارچ گانودرما بصورت خالص نه مخلوط با قهوه و … مورد تأیید آقای دکتر و مجموعه ما می باشد، لوگوی درج شده در کلیپ که مربوط به شرکت بازاریابی … است به هیچ عنوان مورد تأیید آقای دکتر و مجموعه ما نبوده و صرفاً از نام ایشان بهره تجاری برده اند.

https://i-video.ir/channel/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1_%D8%BA%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%B6%D8%A7_%D9%85%D8%B5%D8%A8%D8%A7%D8%AD_%D9%82%D8%A7%D8%B1%DA%86_%DA%AF%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7

بدینوسیله به استحضار همه متقاضیان می رسانیم:

این مرکز هیچگونه مسؤولیتی در قبال قارچ های ناخالص و آلوده وارداتی از چین و هند و بعضاً قاچاق و یا قارچهای وحشی سمی چیده شده از جنگل ها که در عطاری ها و سایر مغازه ها به فروش می رسد، نداشته و متذکر می شویم تنها و تنها محصولات ارایه شده از سوی این مرکز (همین سایت و پیج اینستاگرام) را تضمین میکنیم. جهت خرید محصولات ما بطور مطمین و تضمینی خواهشمندیم فقط با شماره های زیر تماس بگیرید.

نکته مهم : دستورالعمل مصرف ارایه شده از سوی متخصصین ما فقط مرتبط با محصولات این مرکز است و هیچ تناسبی با محصولات تهیه شده از سایر جاها ندارد.

 محصولات ما در حال حاضر در هیچ مغازه ای عرضه نمی شود

خواهشمند است هشدارها و توصیه های صادره از این سایت را قویاً جدی بگیرید

همانطور که قارچ گانودرمای ارگانیک و استاندارد درمانی بر دردهای بسیاری است، همینطور هم اگر ناخالص و آلوده باشد نیز می تواند عامل دردهای جدیدی باشد

چنانچه مایل به تهیه گانودرمای اصل این مجموعه هستید، خواهشمند است فقط از طریق خودمان اقدام فرمایید

پاینده و بهروز باشید

در پایان از همه مردم عزیز تقاضا داریم هیچگونه شکایت یا نکات منفی مربوط به سایر شرکتها از جمله شرکتهای بازاریابی و … را در این سایت بازتاب ندهید. اگر تمایل به اشتراک گذاری تجربیات خود در خصوص استفاده از محصولات این مرکز با مردم دارید، خواهشمندیم بدون ذکر نام برند یا شرکت خاصی، صرفاً از خصوصیات، ویژگی ها و اثرات درمانی محصولات این مرکز بر بیماری خود یاد کنید و از تقلبات و … دیگر سایتها، مغازه ها و شرکتها چیزی ذکر نکنید. با سپاس از توجه همه عزیزان.

—–—————————————————————————————————————

توجه

“هزینه پاکت یا جعبه، بسته بندی و ارسال با سرویس پست پیشتاز با همکاری مشترک دفتر پیشخوان دولت به شماره مجوز ۱۶۷۳ برای شهرستانی های عزیز رایگان خواهد بود.”

“خریدِ کیلویی این محصول، تنها از طریق شماره اول با قیمت درب کارخانه و بصورت فله ای عرضه خواهد شد”

(مستحضر باشید خرید یک کیلو پودر گانودرمای ارگانیک برای مصرف ۸ ماه یک خانواده سالمِ ۴ نفره کفایت می کند)

علاقمندان به تهیه این قارچ معجزه آسا می توانند از طریق پل های ارتباطی مرکز ثبت سفارش نمایند.

پل های ارتباطی شما با ما:

================================================================

۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵ جهت مشاوره پزشکی رایگان: همه روزه از ساعت ۱۸ الی ۲۲ / پنجشنبه ها و جمعه ها بصورت شبانه روزی

بدلیل حجم بالای تماسها جهت مشاوره از همه مردم عزیزمان تقاضا داریم رعایت نمایند و هر نفر در حد یک ربع برای مشاوره تماس بگیرد تا ان شاالله سایر عزیزان نیز از مشاوره رایگان بی بهره نمانند.

================================================================

۰۹۳۵۲۳۱۴۶۷۶ جهت مشاوره علمی و ثبت سفارش انواع بسته ها : همه روزه از ساعت ۱۲ الی ۲۲

————————————————————————————————————

۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۱ جهت مشاوره علمی و ثبت سفارش انواع بسته ها : همه روزه از ساعت ۱۲ الی ۲۲

————————————————————————————————————

۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۲ جهت مشاوره علمی و ثبت سفارش انواع بسته ها : همه روزه از ساعت ۱۲ الی ۲۲

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

مراحل و نحوه ثبت سفارش و خرید پس از تماس با شماره های فوق:

۱- انجام مشاوره پزشکی (به دلخواه متقاضی)

۲- انتخاب نوع بسته ها و تعداد آنها (ترجیحاً بر اساس نیاز نه بیشتر، که با کمبود مواجه نشویم و به همه عزیزان برسد ان شاالله)

۳- واریز وجوه مربوطه (هزینه بسته ها و هزینه ارسال پستی برای شهرستانها) به شماره کارت مورد نظر که بصورت تلفنی  از شماره های فوق دریافت می کنید.

۴- ارسال تصویر فیش واریزی یا تصویر موبایل بانک از طریق واتساپ، تلگرام و … به شماره ۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵

۵- اطلاعرسانی آدرس دقیق پستی بهمراه کدپستی از طریق واتساپ، تلگرام و … به شماره ۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵

۶- دریافت بارکد مرسوله پستی جهت رهگیری آن در سایت اداره پست از طریق واتساپ، تلگرام و …از شماره ۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵

۷- اطلاعرسانی و اعلام وصول بسته ها از طریق واتساپ، تلگرام و … به شماره ۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

“کپسول قارچ گانودرما”

محصول مرکز رشد و فناوری دانشگاه علوم پزشکی

زیر نظر دکتر مصباح

محصول منحصربفرد زیر در انحصار این مرکز بوده، هیچ مشابهی ندارد و فقط از طریق همین سایت و شماره های مندرج در این سایت عرضه می شود

مصرف این محصول برای همه افراد بویژه در شرایط فعلی کرونایی قویاً توصیه می شود

هر قوطی حاوی پنجاه عدد کپسول  بوده که برای مصرف پنجاه روز کفایت می کند. تاریخ انقضای این محصول سال ۲۰۲۴ می باشد.

————————————————————————————————————

این محصول با رعایت تمامی استانداردهای لازم بین المللی در مرکزی علمی-تحقیقاتی-تولیدی به شماره پروانه بهره برداری ۱۰۴/۱۳۴۴۱۰ (مندرج بر روی بسته ها) بصورت کاملاً تازه و ارگانیک، در داخل کشور و زیر نظر متخصصین مجرب و اساتید دانشگاه تولید می شود.

عزیزانی که مایل به ارسال مدارک پزشکی خود به متخصصین ما هستند، می توانند تصاویر مربوطه را از طریق واتساپ، تلگرام، ایمو یا وایبر به شماره اول ارسال و مشاوره پزشکی دریافت نمایند.

پیج اینستاگرام مورد تأیید این سایت، پیج زیر (گانودرما ارگانیک استاندارد)  بوده و محصولات عرضه شده توسط این نمایندگی از محصولات کارخانه ما و بصورت ارگانیک و استاندارد می باشد.

ما فقط می توانیم محصولات خودمان را با اطمینان عرضه نماییم و محصولات ارائه شده در سایر پیج ها و دیگر شرکت ها را تضمین نمی کنیم.

================================================================

در خصوص ارسالها این نکته قابل توجه است:

سفارشات شهرستانها همه روزه تا آخر شب جمع آوری شده و فردای همان روز (بجز پنجشنبه ها و جمعه ها) تا ساعت ۱۰ صبح پاکتها از طریق پست یا جعبه ها و کارتن های بزرگ از طریق تیپاکس یا باربری ارسال خواهند شد.

بارکد مربوط به هر مرسوله پستی فردای روزِ ارسال و شماره بارنامه باربری در همان روزِ ارسال از طریق واتساپ یا تلگرام یا بصورت تلفنی به اطلاع متقاضیان گرامی رسانده خواهد شد.

نکته قابل توجه برای آن دسته از عزیزانی که یک یا چندین دوره از محصولات ما را به جهت درمان تهیه و استفاده کرده اند:

با توجه به محدودیت تولید و شکل خاص پرورش این قارچ و از آنجا که عزیزان برای تهیه این قارچ دارویی هزینه می کنند، خواهشمند است برای پیشگیری از ایجاد وقفه در روند درمان، ده تا بیست روز زودتر از اتمام بسته ها با ما تماس بگیرید و در صورت تمایل ثبت نام نمایید تا میزان لازم برایتان کنار گذاشته شود.

امیدواریم با کمبود مواجه و شرمنده عزیزان نشویم

================================================================

امید است شما نیز بزودی به جمع خانواده بزرگ طرفداران این معجزه طبیعت بپیوندید

گانودرما در ایران نیز مثل بسیاری از کشورهای دیگر بویژه کشورهای آسیای شرقی بزودی تبدیل به یکی از ادویه های مصرفی در رژیم غذایی روزانه خواهد شد و دقیقاً مانند زردچوبه، فلفل، زنجبیل و … جای خودش را در میان مردم باز خواهد کرد.

جالب توجه این است که پس از چندین قرن مصرف این گیاه دارویی بعنوان پادشاه گیاهان در کشورهایی همچون چین، کره و ژاپن کماکان شاهد سرو این گیاه در کنار غذاها در رستورانهای کشورهای مذکور به سفارش مشتری می باشیم.

ان شاالله همین رویه در ایران نیز بزودی از سوی این مرکز اعمال خواهد شد و با محصولات متنوعی از قارچ گانودرما در خدمت مردم عزیز کشور خواهیم بود.

در پناه خداوند متعال باشید

instagram: @ganoderma.gorgan

معرفی قارچ جان افزا و آشنایی با آن

637 thoughts on “عرضه قارچ گانودرما”

 1. با عرض سلام و خسته نباشید
  قیمت فروش شما خیلی مناسب است. چگونه می توانیم سفارش دهیم؟

  1. با سلام
   برای خرید از طریق وبسایت حتماً باید بیشتر از ده بسته سفارش دهید و از طریق شماره های قرار داده شده در سایت ثبت سفارش انجام دهید.
   ولی برای خریدهای کمتر و مصارف خانگی هفتگی و تازه می توانید به عطاری ها و فروشگاههای گیاهان دارویی نمایندگی مرکز مراجعه کنید.
   برای آگاهی از مراکز فروش می توانید با شماره های مرکز تماس بگیرید.
   ۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵
   ۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۱
   ۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۲

  2. با سلام خسته نباشید خدمت شما بزرگواران ک در راه کوشش هستید،قیمت ده بسته خواستم بدونم باتشکر

   1. سلام
    سلامت باشید
    لطفاً برای استعلام قیمتها با شماره های مشاوران ما تماس بگیرید. قیمتها هنوز بر اساس تعرفه پارسال است و افزایش قیمت را اعمال نکردیم.

 2. من هم راجع به خواص فراوان این قارچ مطالعات زیادی کرده ام. واقعاً حرف نداره. خودم و خانواده ام هم هر روز مصرف می کنیم. در چین و کره و ژاپن به گیاه پادشاهان معروف است. بازیگران هالیوود هم همگی از این گیاه دارویی در رژیم غذایی خود استفاده می کنند. مقالات زیادی در خصوص خواص اثبات شده ی این قارچ منتشر شده. توصیه می کنم علاقمندان براحتی از کنار آن گذر نکنند.

 3. با توجه به شرایط نامساعد تغذیه ای و پارازیت ها و امواج رادیویی مضر برای بدن، به نظرم باید خیلی مفید باشه و حداقل به ما کمک کنه دیرتر خدای نکرده درگیر عوارض ناشی از محیط بشیم.
  با تشکر

 4. من از شما خرید کردم و خواستم بگم خیلی عالیه. دستتون درد نکنه. فقط یه نکته منفی در اندازه بسته بندی های شماست. بسته های بزرگتر تهیه کنید چون مثلاً ماها که برای کل خانواده مصرف میکنیم مصرفمون بالاست. ۱۰ گرمی ها برامون کم میادش.

  1. سلام
   برای تخفیف باید عرض کنم قیمت های ما در کف قرار دارد و بهترین کیفیت را با ارزانترین قیمت عرضه میکنیم. احتمال افزایش قیمت هم وجود دارد. ولی چون اولین سفارش شما است، مختصر تخفیفی را در نظر خواهیم گرفت.
   البته برای این موضوع باید با شماره ۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵ تماس بگیرید.
   در خصوص زمان آماده سازی باید عرض کنم هرچه سریعتر ثبت سفارش کنید، حداقل چند روز زودتر در لیست تحویل قرار میگیرید.
   موفق باشید.

  1. سلام
   بله قربان واقعاً مناسب هستش. البته به شرط اینکه قارچ ارگانیک را تهیه و مصرف کنید نه مخلوط با مواد افزودنی.
   باید مراقب تبلیغات تجاری خلاف واقع بود.
   مقالات علمی و شواهد بالینی زیادی از آنها قابل ملاحظه و در دسترس است. می توان سرچ کرد.

    1. سلام
     در مورد این دو بیماری هم مثل خیلی از عزیزان می توانید استفاده بفرمایید.
     لطفاً برای مشاوره دقیق قبل از سفارش دادن برای خرید، حتماً با شماره های سایت تماس بگیرید.
     سلامت و بهروز باشید ان شاالله.

    2. سلام
     بله شما هم مثل خیلی از عزیزان مبتلا به این دو بیماری میتوانید استفاده بفرمایید.
     لطفاً قبل از خرید، حتماً از مشاوره با متخصصین ما حتماً بهره کافی ببرید.
     در پناه خدا باشید.

 5. با عرض سلام و خسته نباشید
  علاوه بر اینکه خودم و خانواده ام از گانودرمای شما استفاده می کنیم، بسیاری از بیماران خود را تشویق به تهیه این قارچ از سایت شما نموده ام و خدا را شاکرم که تمامی آنها در موارد مختلف استفاده کرده و رضایت کامل دارند. کیفیت محصولات شما بی نظیر است.
  باید عرض کنم قسمتی از دعای خیر مردم در حق خودم که در رابطه با این تجویز بوده را مدیون شما می دانم و همواره دعای خیر خود را بدرقه راهتان خواهم کرد.
  امیدوارم همواره سلامت و بهروز باشید
  دکتر آ. گ.

  1. با سلام خدمت استاد گرامی
   بسیار خرسندیم که از خدمات و محصولات این مجموعه رضایت دارید.
   همین که خلقی بواسطه این هدیه الهی از دردها و آلام ناشی از بیماری ها رهایی یابند بالاترین پاداش برای ماست.
   دعای خیر شما و مردم عزیز بهترین توشه راه خواهد بود.
   التماس دعای خیر
   در پناه خدا

 6. با عرض سلام و ادب و احترام
  بنده نیز اذعان دارم محصولاتتان از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است چراکه تمامی بیماران مرکز درمانی…………..پس از انجام آزمایشات مورد نظر، از بازگشت وضعیت طبیعی و نرمال تمامی پارامترها گزارش داده اند.
  امیدوارم همچنان کیفیت را مدنظر قرار دهید زیرا خواص درمانی این قارچ به کیفیت تولید مستقیماً بستگی دارد.
  موفق و مؤید باشید

  1. با سلام، پیش از سپاس از اظهار لطف شما، خدا را شاکریم که بیماران شما نتیجه مثبت گرفته و رضایت کافی دارند.
   از تأیید شما صمیمانه سپاسگزاریم. یقین بدانید که همواره سعی بر تولید باکیفیت همچون گذشته خواهیم داشت.

 7. سلام میشه از شما پودر قارچ رو بدون افزودنی خرید کرد؟قیمت کیلویی چنده؟من برای ویتیلگو و پسوریازیس میخوام.تا امروز سوپریم و موکا خرید کردم.مواد موثره ی اینها باهم تفاوت داره؟ممنونم که راهنمایی می کنید.

  1. با سلام خدمت شما.
   بله می توانید از سایت ما هم پودر و هم قارچ تازه، کامل، استاندارد و بدون هیچگونه افزودنی رو خریداری بفرمایید.
   در خصوص قیمتها می توانید با شماره های موجود، تماس بگیرید.
   در مورد ترکیبات موجود در بازار باید عرض کنیم که مواردی رو که فرمودید از جمله سوپریم و موکا یا …. هیچ ارتباطی به ما ندارند. ماده موثره موجود در خود قارچ هستش که اثر درمانی داره نه ترکیبات قهوه و …..
   به همین دلیل پیشنهاد میکنیم برای دریافت اثرات درمانی موثر حتماً قارچی رو تهیه و مصرف کنید که از استاندارد بودن و بهداشتی بودن نحوه تولید اون مطمین بوده باشید. در غیر این صورت امکان ایجاد عوارض برای بیمار وجود دارد.
   موفق و سلامت باشید

  2. به نظر من هیچ ارتباطی به این نداره که قارچ رو با قهوه مصرف کنید یا با هات چاکلت. این حرفها فقط تبلیغاته. سوپریم و موکا هم هیچ وجهه علمی نداره. من که بابت همین بیماریهای پوستی کلی ازینا خریدم ولی هیچ جوابی نگرفتم. الان یک دوره هست که دارم خود قارچ رو مصرف میکنم. خیلی راضیم. جالبش اینه که علاوه بر مشکل پوستیم، موارد دیگه رو هم بهبود داده.
   من که راضیم. خدا رو شکر.

 8. بسته بندی های شکیل شما و مواردی که داخل آنها قرار دارد و بویژه راهنمای دقیق آن جهت استفاده، بسیار مناسب است.
  کیفیت محصولات شما بسیار بالاست.
  شخصاً در این مدتی که استفاده کردم، نتایج بسیار خوبی گرفتم.
  جا دارد از شما قدردانی کنم.

  1. زنده باشید.
   وظیفه بود.
   قابلی ندارد.
   خداروشکر که نتیجه مطلوب گرفتید.
   التماس دعای خیر.

 9. مزه مطبوع قارچ شما باعث شده هیچ نیازی به افزودنی و فرآوری نداشته باشه.
  من که حتی بصورت پودر خالص مصرفش میکنم.

   1. سوپریم و موکا و … جز تبلیغات تجاری و فروش زورکی، هیچ اثری ندارد که هیچ بلکه واسه من باعث تشدید بیماری هم شد.

    1. از اسمشان مشخص است.
     B: ب اولِ بازاریابان
     I: آی اولِ ایران
     Z: ز اولِ زمین

 10. با سلام
  شایان ذکر است ما هم در مطب پودر تهیه شده از قارچ گانودرمای تولیدشده در مجموعه شما را بصورت سنتی به شکل کپسول درآوردیم و به بیماران تجویز میکنیم.
  کیفیت و خلوص محصولات شما بسیار عالی است. دوره های کوتاه درمانی در بیماران بسیار، گواه این ادعای ماست.
  وظیفه خود می دانستم بدینوسیله هم از شما قدردانی نمایم.
  امیدوارم همواره موفق و سربلند باشید.
  محمد د.

 11. دست اندرکاران محترم این سایت سلام
  جالبه که بدونید از اونجایی که من یک آدم وسواسی هستم و براحتی حرف کسی رو قبول نمیکنم، از چند سایت مختلف چندین نمونه قارچ گانودرما کامل و پودر شده خریداری کردم، استفاده کردم و مقایسه کردم.
  از بین این همه، مال شما از همه نظر سرآمد بود. تازه قیمتتون هم کمتر بود.
  واقعاً جا داره تبریک بگم و تشکر کنم.

 12. وقت بخیر
  اکثر همکاران ما در حوزه پزشکی کلاسیک، داروهای گیاهی را قبول ندارند و اصلأ توصیه نمی کنند.
  البته شخصاً خودم هم تا پیش از این، از این دسته افراد بودم ولی بعد از آشنایی با گانودرمای شما (البته پس از امتحان کردن محصولات مشابه از دیگران و مقایسه بین همه آنها) محصول شما را در تمامی نسخه ها به فراخور بیماری و شرایط بیمار با افتخار تجویز می کنم و خداوند شافی را شاکرم که تاکنون توانسته ام به امید خدا و یاری شما رضایت تمامی مراجعه کنندگان را جلب کنم.
  لطفاً با همین فرمان به فعالیت خود ادامه دهید.
  موید و سلامت باشید انشالله.

 13. سلام
  ما خانوادگی دچار میگرن هستیم. حملات شدید میگرنی زیادی در ماه داشتیم. خوشبختانه با مصرف سه ماهه پودر گانودرمای شما هم میزان حملات کمتر شده و هم شدت اونها خیلی تخفیف پیدا کرده.
  هممون دعاگوتون هستیم.

 14. کاهش وزن من بسیار متناسب و محسوس بوده و خداروشکر ریزش موی من رو هم قطع کرده.
  اینکه میگن معجزست حقیقته.
  البته اینم بگم که کیفیت گانودرما خیلی مهمه. اولش از یه جایی گرفته بودم که خیلی ادعا داشتن، بردم دادم آزمایشگاه ببینم تایید میشه یا نه، متاسفانه خیلی آلودگی داشت. با کلی دعوا بهشون پس دادم.
  ولی مال سایت شما خالص خالصه. آزمایشگاه هم تایید کرد.
  من که خیلی راضیم.
  تشکر میکنم.

  1. با سلام و آرزوی سالی خوب برای شما
   جهت اطلاع از قیمت کیلویی محصولات لطفا با شماره های موجود تماس بگیرید

 15. بنده و همکارانم بصورت گروهی برای مجموعه خودمان در سایت شما خرید انجام دادیم. بدینوسیله به نمایندگی از طرف همه آنها از خدمات و محصولات شما قدردانی و تشکر میکنم. همه چیز عالی بود. خوش قولی شما در ارسال و سایر موارد بسیار قابل توجه است. بسته بندی های شکیل و بهداشتی تان هم خیلی خوب است. تشکر

  1. سلام و سپاس از اظهار لطف شما
   همه خدمات ارایه شده جزیی از وظایف ماست. خرسندیم که راضی هستید.
   التماس دعای خیر

 16. جای شکر دارد که همه بیماران من که قارچ گانودرمای شما را به ایشان تجویز کرده ام، رضایت کامل دارند. همگی حتی بیماران صعب العلاج هم رو به بهبودی دارند و آزمایشات تشخیصی و پاراکلینیکی آنها کاملا تعجب برانگیز است. اکثراً پس از این همه دوره استفاده از داروهای شیمیایی اثر مثبتی دریافت نکرده بودند ولی پس از دوره کوتاه مدت استفاده از محصولات شما اثرات سریعی شاهد هستیم که بنده حاضرم تمامی مدارک را با حفظ کامل اطلاعات شخصی بیماران، به مراجع علمی جهت کمک به سایر بیماران و مردم کشورم تقدیم کنم.
  با تشکر از شما

  1. با سلام خدمت استاد گرامی
   خدا را شاکریم که نتیجه مطلوب دریافت شده است.
   از اظهار لطف شما نیز صمیمانه سپاسگزاریم.

 17. سلام
  از مشاوره های صبورانه شما صمیمانه سپاسگزارم
  واقعاً ممنون که دلسوزانه زمان می گذارید

  1. سلام
   مشاوره های ما کاملاً رایگان و با هیچگونه محدودیت است.
   خوشحالیم که راضی هستید.
   تمامی مشاوره ها توسط مشاوران ما جزیی از وظایف همکاران ماست. ما با افتخار در خدمتتان هستیم.
   لطفاً هرگونه سوالی در هر زمانی از شبانه روز دارید با همکاران ما تماس بگیرید.
   به امید سلامتی و بهروزی شما

 18. خسته نباشین
  من قهوه و کافه لاته خریدم. متاسفانه بدنم حساسیت نشون داده میشه ازم پس بگیرید و بجاض پودر خالص بدین؟
  ممنون میشم

  1. با سلام و عرض ادب
   مرکز ما و محصولات ما هیچگونه ارتباطی با محصولاتی که شما فرمودید ندارد. ما قهوه و کافه و …. نه تولید می کنیم و نه میفروشیم.
   ما فقط قارچ های دارویی را بصورت ارگانیک، خالص و استاندارد عرضه میکنیم.
   هر زمانی تمایل به تهیه قارچ های دارویی مجموعه ما داشتید، در خدمتتان خواهیم بود.

 19. الهی خیر ببینین. شما با مشورتهای درست و قارچ معجزه گر خودتون پدر و مادر پیر من رو نجات دادین. ممنوووون

  1. سلامت باشید ان شاالله. خدا را شکر.
   جز وظیفه کاری نکردیم. شفا دست خداوند است.
   التماس دعای خیر

 20. بسمه تعالی
  بیماران مبتلا به کانسرهای مختلفی را با متد و قارچ شما مورد درمان قرار دادم. خدا را شکر که بدون استثنا پاسخ مثبت دریافت کردم. لطفاً به همین منوال ادامه دهید.
  تنها جایی را که برای تهیه گانودرما برای بیماران توصیه و نسخه میکنم سایت معتبر شماست.
  از همگی دست اندرکاران محترم این مجموعه کمال تشکر را دارم.

  1. سلام استاد
   خوشحالیم که نتایج شما هم مثل سایر متخصصینی که از محصولات ما برای بیماران تجویز می کنند، مثبت بوده است.
   خدا را شاکر و از لطف شما ممنونیم.
   در پناه خدا باشید.

    1. سلام
     مصرف روزانه و نحوه مصرف بسته به بیمار و نوع بیماری می تواند متفاوت باشد.
     لطفاً برای دریافت اطلاع فوق حتماً با شماره زیر تماس بگیرید.
     ۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵
     موفق و مؤید باشید

 21. با سلام
  ضمن خسته نباشید، جسارتا خواستم عرض کنم رمز موفقیت و پایداری مجموعه شما، کیفیت بالای محصولات و قیمتهای ثابت و غیرمتزلزل شماست.
  همین امر موجب شده گوی سبقت را از رقبا بربایید.
  ارادتمند همیشگی تان

  1. سلام
   شعار ما صرفاً خدمت صادقانه به مردم ایران است.
   در این راستا تمام سعی خود را خواهیم کرد که تا حد امکان رضایت همه جانبه تمامی عزیزان را جلب نماییم.
   از کامنت مثبت و اظهار لطف شما صمیمانه سپاسگزاریم

 22. با درود فراوان
  سالهاست در رشته طب سنتی ایران مشغول به طبابت هستم.
  از زمان آشنایی با مجموعه و محصولات شما، بسیاری از مردم را با گانودرمای تولیدشده توسط مجموعه وزین شما به لطف خداوند درمان کردم.
  بدین وسیله مراتب قدردانی را از شما به پاس خدمت صادقانه و حفظ کیفیت محصولات در شرایط فعلی که هر…. به نحوی سعی در …. دارد، بجا آورده و پایداری شما را از ایزد منان خواستارم.
  دکتر ا. ح.
  متخصص طب سنتی

  1. سلام استاد
   خدمت صادقانه به مردم وظیفه ماست
   از اظهار لطف و رضایتمندی دانشمندانی چون شما خداوند را شاکریم
   در پناه خدا باشید

 23. وقت شما بخیر
  تنوع قیمتها بویژه در رابطه با قهوه گانودرمای شرکت دکتر … باعث شد برای راستی آزمایی کیفیت از هر نماینده و همچنین از شما نمونه ای خریداری کنم.
  متاسفانه تمامی آنها که دم از تاییدیه و …. می زدند باعث ایجاد مشکلات عدیده شدند.
  مال شما را آخر از همه امتحان کردم، نه تنها مشکلی ایجاد نشد بلکه مشکلات ناشی از قبلی ها را حل کرد.
  لازم بود از شما تشکر کنم.
  فقط یک سوال، الان تمامی افراد فامیل تمایل به خرید از محصولات شما دارند. علیرغم قیمتهای بسیار پایین شما آیا امکان تخفیف در خریدهای بالا وجود دارد؟
  ممنون میشوم پاسخ دهید.
  ارادتمند
  نثاری

  1. وقت شما هم بخیر
   خوشحالیم که خودتان راستی آزمایی کردید.
   در مجموع قیمتهای ما در کف قرار دارد و تنها هزینه بسته بندی از مشتری دریافت می شود ولی برای خریدهایی کیلویی مختصری تخفیف قایل می شویم.
   موفق و سلامت باشید.

 24. واقعاً از همتون ممنونم. شما باعث شدید دیدگاه منفی من و خانوادم نسبت به خرید اینترنتی از راه دور عوض شود. تا بحال هیچوقت از طریق اینترنت خرید نکرده بودیم. خدا رو شکر میکنم که اولین بار این اقدام مصادف با بهترین تجربه برای ما شد. بسته بندی های شکیلتون هم بسیار دلپذیره. برخلاف نظر بعضی از دیدگاهها من و خواهرم بصورت خام و خالی میخوریم. خوشمزست. در کل سپاس

  1. خدا را شکر که از محصولات و خدمات ما رضایت دارید.
   بله خام و خالی هم بسیار مطبوع است. برخی از ما نیز به همین شکل هر روز مصرف میکنیم.
   در پناه خدا باشید

 25. با درود و احترام
  از دست اندرکاران مجموعه شما کمال تشکر را دارم. بویژه از استاد عزیز جناب دکتر مصباح به پاس تمامی زحمات صمیمانه سپاسگزاری میکنم.
  وظیفه دانستم رضایتمندی شخصی و تمامی بیماران خود را از محصولات شما اعلام نمایم.
  شاید گوشه ای از محبت‌های شما بدینوسیله جبران گردد.
  ارادتمند
  جانفشان

  1. با سلام خدمت استاد گرامی
   ضمن عرض تشکر بابت اظهار لطف شما، آرزوی سلامتی برای تمامی بیماران و رضایت کامل شما و همکارانتان از خدمات و محصولات این مرکز را داریم.

 26. مدتی گرفتار ضعف سیستم ایمنی بدن بودم که منجر به بیماری ناخوشایندی شده بود. در کمال ناباوری از محصول شما استفاده کردم، بقدری شرایط دفاعی بدنم اوکی شده که کلا بیماری رو فراموش کردم.
  دست همه ی تون درد نکنه

  1. خدا را شاکریم که مشکل شما رو به بهبودی گذاشته. امیدواریم همواره سلامت باشید.

 27. چندین مغازه رفتم، ادعا میکردن که گانودرمای شما رو میفروشن، بنظر حرفشون درست بود ولی خیلی گرون می‌فروختن. قیمتشون خیلی بالا بود. ولی ادعا میکردن که مال شما رو دارن با خیال راحت و تضمینی عرضه مکنن.

  1. حقیقت امر این است که برخی از سودجویان متاسفانه در حال کاری خلاف هستند که خدمتتان عرض می کنیم.
   ایشان گانودرمای وارداتی از چین و هند یا قاچاق را وارد کرده، بسته بندی میکنن و با نام “قارچ کمیاب” و …. در مغازه ها با قیمتهای مختلف می فروشند و متاسفانه آدرس سایت ما و شماره های مشاوره ما رو می گذارن تا مردم از محصولشان اطمینان داشته باشن. در حالی که هیچیک از این ها مورد تأیید ما نبوده و ما هیچ مسوولیتی در قبال این محصولات غیربهداشتی نداریم.
   لطفاً توجه بفرمایید.
   اطلاعیه ای در این خصوص نیز در همین سایت منتشر کرده ایم.
   محصولات ما فقط و فقط از طریق همین سایت و شماره های مندرج در این سایت عرضه خواهد شد.
   موفق باشید.

 28. سلام دوستان
  من در مرکز زیبایی خودم، به تمامی مراجعه کنندگان که برای بازسازی پوست و آرایش مو و ناخن مراجعه میکنن، از محصولات عالی این مرکز به رایگان تقدیم میکنم. زیرا با امتحان بر روی مشتریان زیادی اثرات مفید این قارچ بهم ثابت شد و همه مشتریان تا حالا راضی بودن.
  سالن زیبایی روژین د.

 29. با سلام و عرض ادب

  ببخشید آیا قارچ گانودرما برای بیماری برونشکتازی و بیماری های عفونی ریه هم مفید هست؟؟

  1. با سلام
   برونشکتازی (bronchiectasis) یا همان اتساع مزمن برونشها و گاهاً برونشیولها که معمولاً همراه با عفونت ثانویه هستند نیز توسط قارچ گانودرما (البته با دستورالعملی که ارایه می شود) قابل تسکین است. بیماری های عفونی ریه هم با اثرات ضدالتهابی (anti-inflammatory) و آنتی بیوتیکی این قارچ قابل رفع خواهند بود ان شاالله.
   کافیست بیماری های مورد نظر را بهمراه نام قارچ دارویی گانودرما در اینترنت سرچ بفرمایید تا مقالات مستند علمی چاپ شده در نشریات معتبر علمی جهان را در مورد بیماری مورد نظر و اثرات گانودرما در درمان و پیشگیری آنها بیابید.
   موفق و موید باشید.

  1. سلام
   بلی نتایج مثبت بسیار زیادی در این خصوص از سوی مبتلایان اعلام شده است.
   موفق باشید.

  1. سلام.
   وقت شما هم بخیر.
   خدا را شکر که شما هم از ظاهر بسته بندی های جدید رضایت دارید.

 30. واقعاً دست مریزاد. من خواستم ادعای شبانه روزی بودن پشتیبانی شما رو چک کنم، یکبار ساعت ۴صبح یکبار هم ۵:۳۰ بعد از نماز صبح تماس گرفتم. واقعاً جالب بود برام کن با خوشرویی کامل و با حوصله تمام مشاوره دادید و راهنمایی کردید.
  البته من به اشتباه از جای دیگری خرید کردم و شدیداً پشیمان شدم.
  الان هم همین امروز اقدام به ثبت سفارش از سایت شما برای خرید کیلویی انجام دادم.

 31. ببخشید پس چرا بعضی از مشاورای شرکت بازاریابی دکتر…. میگن گانودرما حتماً باید با قهوه مخلوط بشه تا موادش رو آزاد کنه؟

  1. علت بیان این مطالب را نمی دانیم. شاید….
   در خصوص نحوه مصرف صحیح حتماً با مشاوران ما در ارتباط باشید.
   ما قرار نیست به شما قهوه یا چیز دیگری را بفروشیم و شما هم قرار است که اثر درمانی را از خود قارچ دریافت کنید نه قهوه و …
   امیدوارم واضح عرض کرده باشم.
   موفق و بهروز باشید.

 32. چرا بغصی افراد با دروغگویی…، بیشتر ما را گمراه می کنند؟
  واقعاً فروش زورکی بخاطر دوزار سود گذرا ارزش دارد؟
  بنده نوعی نهایتاً یک مرتبه گول دروغ بخورم ولی آیا باز هم مشتری شما خواهم شد.
  از مرکز مصباح به دلیل صداقت در عملکرد، صحت و کیفیت محصولات، مشتری مداری و دیدگاه و رویکرد تخصصی به این مقوله قدردانی می نمایم.
  طاعات و عبادات همگی مقبول درگاه احدیت

  1. طاعات شما هم قبول ان شاالله
   از اظهار لطفتان به این مجموعه صمیمانه سپاسگزاریم.
   در پناه خدا باشید.

 33. سلام خسته نباشید من بیماری ویتیلیگو دارم به من گانودرما پیشنهاد کردن خوشبختاته اتفاقی با سایت شما آشنا شدم میخواستم بدونم که این
  قارچ حتما برای این بیماری مفیده تهیه کنم از دست داروهای شیمیایی خسته شدم و نتیجه هم نگرفتم بیماریم پیشرفت هم کرده .حالا میخواستم گانودرما شفارش بدم آیا در بهبود بیماریم تاثیر داره؟طریقه مصرفش هم میخواستم بدونم چجوریه.ممنون میشم خدا خیرتون بده

  1. سلام وقت شما بخیر
   طاعاتتون قبول باشه.
   در خصوص اثرات درمانی گانودرما بر این بیماری مقالات معتبر متعددی منتشر شده که میتونید سرچ کنید خودتون.
   ولی ما هم موارد مختلف و زیادی از گزارشات درمان این بیماری توسط گانودرما داریم که میتونیم بهشون استناد کنیم.
   در مورد سفارش هم میتونید با شماره های سایت تماس بگیرید.
   همکاران ما در خدمتتون خواهند بود.
   در پناه خدا باشید.

 34. بابت همه خدمات خوب شما، از همکارانتان قدردانی می کنم. ما در اداره جمعی از همکاران از سایت شما بیش از بیست بسته نود گرمی خریداری کردیم، با اینکه قیمتتان مقطوع بود ولی به ما تخفیف دادید. خدا خیرتان بدهد.
  برای ماه آتی هم همین میزان سفارش داریم. انشاله فردا برای ثبت سفارش خدمتتان هماهنگ میکنم.
  التماس دعا

  1. همه خدمات، وظیفه ماست در قبال اعتماد مردم. هر زمانی فرمایشی داشتید در خدمتتان خواهیم بود.
   محتاجیم به دعای خیرتان.

 35. همینکه مشاوران شما با آرامش مشورت میکنه آدم، نصف درداش فراموش میشه. نصف دیگش هم با گانودرمای اصلتون. واقعا اول باید خدا رو شکر کرد بعد از شما که اینچنین با وجدان کار میکنین، امانتدار مردمین و خلاصه سپاس. خوشحالم که بطور کاملا اتفاقی با سایت شما آشنا شدم.

  1. سلام. از آنجایی که به جذب کلسیم کمک میکند و درصد بالایی از این مینرال را دارد، به رفع پوکی استخوان کمک شایانی می کند.

 36. وقت شما به خیر و خوشی. حقیقت امر اینست که من بارها و بارها با افراد مختلفی که ادعای مشاوره تخصصی در زمینه این قارچ را داشتند، مشورت کردم. لازم دانستم عرض کنم هیچکدام اشراف کامل بر این موضوع در مقام مشاور نداشتند. ولی وقتی این سایت را پیدا کردم، حتی شخصا یکبار حضوری به دانشگاه علوم پزشکی … مراجعه کردم و با شخص دکتر مصباح ملاقاتی داشتم. به جد عرض میکنم واردتر و مشرفتر ازذایشان درذاین زمینه سراغ ندارم. از این بزرگوار تشکر میکنم. خیای به من و خانواده ام لطف داشتند. سپاسگزار ایشان هستم.
  ایام به کام

 37. عجیب اثر سریعی روی بیماری پسو داره. خیلی سریع لکه ها جمع و خشک شد. فکر نمیکردم این قدر زود اثر بگذاره. احتمالن به دلیل خلوص بالای محصول هم می توانه باشه. از همه عوامل این مجموعه قدردانی می کنیم. خواهشن تولید را بالاتر ببرید که با محدودیت مواجه نشیم. الان ما در درمان با وقفه مواجه شدیم. البته تقصیر خودمان شد چون شما گفته بودین که باید زودتر ثبت نام کنیم تا تمام نشده. لطفا بسته های بزرگتر از نود گرمی هم تولید کنین که بیشتر برساند.
  ممنووووون

 38. اثرات مثبت زیادی که از محصول شما گرفتم باعث شد تا پس از بهبودی هم، مصرف آنرا قطع نکنم.
  از زحمات همه شما عزیزان دلسوز صمیمانه سپاسگزارم.

 39. از خدا سلامتی و خیر و برکت برایتان می خواهم.
  من چندین بار وقت و بی وقت، سر سحر و افطار حتی، تماس گرفتم، با صبوری و حوصله تمام پاسخ دادید.
  خدا خیرتان بدهد.

 40. علاوه بر کیفیت خوبتون، بسته بندی های جدیدتون، هم خیلی دلنشینه. در حقیقت پول آدم سیو و حفظ میشه. کارتون درسته.
  ما خانوادگی چند سری ازتون تهیه کردیم.

 41. با عرض ادب
  مزه محصول شما با سایر محصولات که ادعای گانودرمای خالص دارند خیلی متفاوت است. مزه مطبوع و در عین حال خاصی که دارد نشان‌دهنده خلوص بالای آن است. برای کمک به مردم عرض میکنم، قهوه های شرکت دکتر…. یقیناً یا تهی از گانودرماست یا اگر هم احیانا دارا باشد خیلی کم است. این را در اثر تجربه عملی و مصرف انواع مختلف و با انجام هزینه های بالا دریافتم. در شرایط فعلی واقعاً نمیتوان هزینه زیاد و بی جهت انجام داد.
  محصول شما بسیار ارزشمند و در عین حال ارزان است.
  با تشکر

 42. وقتی با تک تک افرادتون حرف میزنه آدم، چنان آرامش و صداقتی توی لحن و گفتارتون هست که حس اطمینان مثبتی به آدم دست میده.
  چند وقت پیش با خیال راحت هزینه یک کیلو رو جلو جلو براتون واریز کردم. بموقع و زودتر از موعد به دستم رسوندید و مانع انفصال دوره درمان شدید.
  خدا رو شکر میکنم که افراد امین و امانتداری مثل شما هنوز وجود داره.
  شما امین مال و جان مردمین.
  سپاس بیکران
  آرزوی توفیق و سلامتی برای همه افراد مجموعه تان دارم

  1. از اظهار لطف شما صمیمانه سپاسگزاریم
   ما فقط انجام وظیفه کردیم
   التماس دعای خیر

 43. خواستم از شما بابت گانودرما تشکر کنم. چون خیلی از استرس من رو در ایام امتحانام کم کرد.
  از استرس امتحان شبها خواب نداشتم.
  دستتون درد نکنه

 44. لطفاً بسته های بزرگتر هم تولید کنید یا اینکه فله ها را هم در بسته های خاص خودتان تقسیم بندی کنید.
  بدلیل اینکه گاهی وقفه ایجاد میشود، ترجیح می دهم یکجا میزان زیادی برای کل خانواده از شما خرید داشته باشم.

 45. بدلیل اینکه گاهی وقفه ایجاد میشود، ترجیح می دهم یکجا میزان زیادی برای کل خانواده از شما خرید داشته باشم.
  بسته ها را بزرگتر کنید لطفاً

 46. من با مشاوران زیادی از شرکت دکتر… گفتگو داشتم. گاهی اوقات یک سوال مشترک از چند مشاورشان می‌پرسیدم. جالب است بدانید که جوابها متفاوت و بنوعی خنده دار بود و اصلا بنده را که بیس پزشکی دارم قانع نمی‌کرد. ولی در مشاوره با متخصصین شما اصالت کارتان و مجموعه تان را براحتی دریافتم.
  پاسخها و راهنمایی هایتان کاملا علمی و منطقی است.

 47. عجیب تر از همه این است که هیچ اصراری بر فروش ندارید ولی مشاوران شرکت دکتر … قصد در فروش بالا و یکجا دارند تازه با اون قیمتهای فضایی.
  خوشحالم که با این سایت از طریق پزشکم جناب آقای دکتر … آشنا شدم.

  1. هدف ما فروش بالا و دریافت سود و پورسانت نیست بلکه هدف کمک به جمعیت بالایی از مردم است.
   هر چه میزان عرضه محصول به افراد کمتر، تعداد افرادی که از محصول می توانند بهره ببرند بیشتر.
   به امید اینکه بتوانیم در تحقق شعارمان موفق عمل کنیم.
   شعار ما:
   استفاده بیماران عزیز در درجه اول به جهت درمان و استفاده افراد سالم به جهت پیشگیری در درجه بعدی.

 48. می‌خوام یه چیزی رو بگم و بابتش ازتون تشکر کنم.
  از جاهای مختلفی مشاوره گرفتم و حتی از اونها خرید هم کردم. همه قسم آیه و …. میخوردن که تضمینی بیماری شما خوب میشه و فلان و بهمان. خوب که نشد هیچ، گاهی بدتر هم میشه.
  ولی با متخصص های شما که مشاوره کردم، هیچکدام نه قسم خوردن، نه ادعای درمان قطعی و دائمی بیماری خاص من رو داشتن. فقط میگفتن با امید به خدا از این محصول استفاده کنین ان شاالله اگه خدا بخواد نتیجه مثبت می گیرین. باور کنین زودتر از اونچه که انتظار داشتم اثرات مثبت ظاهر شد.
  واقعاً دین خودم می دانستم تشکر کنم.
  دست خدا یاورتان

  1. سلامت باشید ان شاالله
   همه می دانیم که شفا دست خداست.
   اگر خداوند بخواهد شفا با کوچکترین هزینه و ساده ترین وسیله حاصل خواهد شد و برعکس.
   ما و تمام این مسایل، وسیله هستیم.
   توکل بر خدا

 49. با ادای احترام
  بدینوسیله اعلام گزارشات مثبت درمانی را در موارد مختلف ابتلا به سندرم ها و بیماری های متعددی را خدمتتان دارم.
  امید است همچنان در حفظ کیفیت محصولات ثابت قدم بمانید.
  پایدار باشید
  پزشک عمومی

  1. سپاس از شما جناب دکتر
   قطعاً هدف ما رایه خدمات صادقانه و کیفیت بالا و ثابت خواهد بود ان شاالله

 50. سلام من مدت یک ماه و نیمه از سوپریم استفاده میکردم ،برای میگرن،،اوایل عالی بود الان دوباره سر درد دارم،والا موندم چ کنم،بعد هم گفتن قارچ ب تنهایی باعث زخم معده میشود ،لطفا راهنماییم کنید ممنون

  1. سلام
   لطفاً جهت بهره مندی از مشاوره تخصصی رایگان با متخصصین ما تماس بگیرید تا بدرستی راهنمایی شوید.
   موفق و موید باشید

 51. سپاس از زحمات دست اندرکاران این مجموعه وزین.
  سفارشات ما زودتر از موعد دریافت شد.
  اثرات درمانی از دوره های قبلی خیلی سریع و مشهود بود

 52. خواستم بگم منطقی ترین پاسخ در خصوص دوره درمان را از مشاوران شما دریافت کردم.
  ممنون که الکی مثل مشاورهای شرکت دکتر… آدم رو مجبور به خرید کلی یک دوره جهت درمان نمی‌کنین.

 53. بنده هم مثل خیلی از عزیزان یک بار به اشتباه بدلیل تبلیغات فراوان شرکت بازاریابی دکتر …. و البته به اصرارشان چندین بسته به قیمت خیلی بالا تهیه کردم ولی نتیجه ای نگرفتم.
  تصمیم گرفتم از محصولات شما هم امتحان کنم.
  یکی از ساشه های آنها رو با پودر شما قیاس کردم، هیچ اثری از آثار قارچ از نظر ظاهری در داخل ساشه دیده نشد.
  فکر میکنم فقط قهوه ازشون خریده بودم.
  الان شش ماهه که دارم پیوسته از شما تهیه میکنم و کاملا اثربخش بوده و راضی هستم.
  بهمین واسطه از همتون تشکر میکنم.

 54. باسلام
  آياقارچ گانودرمابراي درمان بيماري پروستات متاستازشده به استخوان وكبدمفيداست .باتشكر

  1. سلام
   قطعاً به روند درمان بسیار بسیار کمک کننده است ولی به شرط آنکه حتماً طبق دستورالعمل استفاده بفرمایید.
   شرایط بیماران عزیز در این مرحله از بیماری بسیار حساس است و نیاز به توجه زیادی دارد.
   خواهشمند است در صورت تمایل، حتماً از مشاوره های رایگان متخصصین ما بهره کافی ببرید.

 55. با عرض سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم شما خودتون تولیدی قارچ گانودرمای دیگران در صورتی ک کیفیت مناسبی داشته باشه رو خریداری میکنید؟؟؟

 56. شما گفتین طبق دستور عمل کنم.
  دقیقن همان ها را که گفتین انجام دادم.
  خواستم گزارش دهم. جالب است بدانید که هم فشار و هم قند خون من طی شیش ماه در رنج نرمال ثابت مانده است.
  از شما تشکر می کنم.

  1. درود بر شما که طبق دستور استفاده کردید.
   خدا را شکر که شما هم نتیجه مثبت گرفتید.

 57. خانم دکتر سلام
  می خواهم اعتراف کنم:
  شما فرموده بودید که دستور مصرفی که می دهید فقط مربوط به قارچ خودتان است.
  من دستورالعمل شما را با محصول جای دیگری به کار بردم، نه تنها نتیجه نگرفتم بلکه چند بار دچار مشکل هم شدم.
  آخرین بار که از خودتان تهیه کردم تا همین الان که تقریباً چند ماه است دارم مصرف می کنم طبق دستور و لکه ها بسیار کم شده، کلا پوست شادابی پیدا کردم.
  خیلی راضی هستم.
  خواستم قدردانی کرده باشم.

  1. سلام
   خدا را شکر که شما هم نتیجه مثبت گرفتید.
   لطفاً به موارد ایمنی حتماً توجه کنید.
   دستورالعمل مصرفی ما مختص محصولات ماست نه جای دیگر. لطفاً توجه بفرمایید تا خدای ناکرده مشکلی بوجود نیاید.
   با سپاس

 58. سلام و خسته نباشید به شما سروران پرورش و مشاوران محترم قارچ معجزه گر گانو درما من ۶ ساله با بیماری پسوریازیس در گیرم چون سابقه ژنتیک‌داریم و دوسه مورد دیگه تو فامیل داشتیم مطمئن بودم که درمانی ندارد تا اینه یکی از دوستان این قارچ را معرفی کردمن فقط ۷ روز استفاده کردم خیلی راصی ام خواب آراومی دارم بخاطر استرس تکرر ادرار شبانه داشتم با مصرفقارج گانو درماهم خواب ارامی دارم هم خارش پوست و هم خشکی پوستم خیلی کم شده اشتهام هم خیلی کم شده تقریبا ۳۰ در ۱۰۰ مشکلم در عرص فقط یک‌هفته حل شده خدایا شکرت و خدا با بانیان این شرکت و تلاشگران عوض خیر بده تا زنده ام قدر دان محبت شما عزیزان هستم به امید روز جهان بدون بیماری

  1. سلام
   خداوند را شاکریم که شما هم با استفاده از محصول ما ظرف مدت کوتاهی نتیجه مثبت دریافت کردید.

 59. از خانم دکتر مهربان و همکارشون تشکر میکنم که در هر لحظه که تماس گرفتم، بدرستی و با حوصله راهنمایی کردن.
  سپاس بیکران

 60. با سلام
  اثرات درمانی این معجزه طبیعت را طی سالیان بر روی بیماران زیادی که مبتلا به مالتبپل اسکلروزیس بودند و هستند امتحان کردم و واقعاً نتیجه مثبت دریافت کردم.
  از همه مبتلایان عزیز تقاضا میکنم برای نجات حال خود به این ماده مغذی روی بیاورند.

 61. سلام
  آکسسوارهای موجود در داخل بسته بندی های شرکت شما نشان می دهد که به همه جوانب مربوط به نحوه مصرف مخاطبان فکر و توجه کرده اید.
  تشکر

  1. سلام
   دقیقاً همینطور است. ما ابتدا خودمان را جای عزیزان و مصرف کنندگان محترم می گذاریم و سپس با در نظر گرفتن تمامی جنبه ها محصول را عرضه میکنیم.

 62. قدمت سایت شما معرف این موضوع است که ماندگاری شما بالاست و نشان می دهد هدف بلند مدت در این زمینه دارید.
  موفق باشید

  1. دقیقاً همینطور است.
   هدف ما خدمت واقعی و ماندگار است به یاری خداوند.
   تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت. ان شاالله بتوانیم در این زمینه هم موفق عمل کنیم.
   التماس دعای خیر

 63. با عرض ادب و احترام
  شخصاً وقتی با مشاوران شما تماس گرفتم، برخلاف بعضی از بازاریابان شرکت… که فقط باهدف فروش با آدم حرف میزنن، چنان با آرامش و حوصله با من صحبت کردند که نیمی از مشکلاتم فراموش شد.
  از این بابت به شما تبریک عرض میکنم و همینطور قدردانی می نمایم.

 64. جالب است بدانید که من برای درمان چند بیماری بطور همزمان در چند نفر از محصول ناب شما استفاده کردم، البته طبق پروتکل درمانی و دستورالعمل ارائه شده از متخصصین خودتون و خوشبختانه الحمدلله در همه موارد بهبودی حاصل شد. بطوری که خود بیمار حاضر به قطع مصرف نیست.
  «صرفاً جهت به اشتراک گذاری تجربه شخصی»

 65. سلام من از آقای دکتر مصباح نهایت تشکر رادارم هنوز دوهفته هست که ازمحصولاتشون استفاده میکنم خیلی حالم بهتر شده ازلحاظ روحی و پوست و مو و همه چیز بهبودپیداکرده قیمت محصولات هم واقعا عالیه همه چیزعالیه آقای دکتر یک فرشته هستند ازطرف خداوند واقعا امیدوارم همیشه شادباشن

  1. سلام
   خدا را شاکریم که شما هم رضایت کامل دارید و نتایج مثبت دریافت کردید.
   ان شاالله همیشه سلامت باشید.
   التماس دعای خیر

  1. سلام
   لطفاً جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش با شماره های مندرج در بالای همین صفحه تماس بگیرید.
   موفق و موید باشید.

 66. متخصص قلب من گفت فقط باید از شما تهیه کنم. من …. بخاطر عدم اعتماد به خرید اینترنتی، رفتم از عطاری خریدم متاسفانه به من قهوه شرکت دکتر… ررا انداختن.
  حالم را بد کرد.
  الان چگونه میشه به شما سفارش خرید بدهم؟

 67. سلام.
  تاحالا به چند متخصص مختلف مراجعه نمودم.
  هیچکس نتوانست کمکم کند. با تحقیق بسیار در سایت های خارجی با این قارچ معجزه گر آشنا شدم. خوشحالم که بطور کاملا اتفاقی در یکی از سایتهای خارجی لینک سایت شما را پیدا کردم. از روزی که محصول شما را تهیه و مصرف کردم، روند بهبودی را خیلی سریع احساس کردم.
  از همه شما متشکرم

 68. روش مصرفی که برای یکی از اقوام مبتلا به سرطان از شما گرفتیم، بسیار موثر و موفقیت آمیز بود.
  خواستم گزارش داده باشم، شاید برای مردم کمک کننده باشه.

 69. سلام باتشکرفراوان ازدکترمصباح من نهایت تشکر را از ایشان دارم هنوز دوهفته هست من ازمحصولاتشون استفاده میکنم هم ازنظرجسمی هم روحی حالم خیلی خوب شده خداروشکر که چنین دکترهای خوبی درکشورماهستند. درضمن قیمت و کیفیت محصولات ایشون عالی … آقای مصباح خیلی باحوصله وقت میذارن برای مردم انشاءالله خداخیرتون بده اجرتون باخدا

  1. سلام
   خدا را شاکریم که شما هم رضایت کامل دارید و نتایج مثبت دریافت کردید.
   ان شاالله همیشه سلامت باشید.
   التماس دعای خیر

 70. من نمیدانم چرا مشاوران شرکت دکتر… میگگویند نمیتوان گانودرمای خالص را خورد. من پودر گانودرمای شما را خوردم، بسیار خوش طعم بود از نظر من.
  البته این را هم بگویم که حرف آنها کاملاً مشخص است که بخاطر فروش جنسشان است.
  من در مورد محصول شما با خیلی‌ها صحبت کردم، همه راضی هستند و اثرگذاری سریع آن بر خانواده ما ثابت شده.
  از شما تشکر میکنیم

  1. خواهش میکنم. خوشحالیم که شما هم از محصولات ما رضایت دارید.
   در پناه خداوند باشید.

 71. من از خرم آباد لرستان تماس میگیرم. ببخشید که بارها خارج از تایم مشاوره با آقای دکتر تماس گرفتم.
  ما خانوادگی بسیار نتیجه گرفتیم از محصول شما.
  خواستم بنده را برای خرید یک کیلو فله در لیست ثبت نام کنید.
  تشکر میکنم.

  1. لطفاً اگر واجب است و نیاز واقعی به میزان بالا دارید، برای تهیه کیلویی اقدام کنید. در غیر اینصورت خواهشمند است از بسته ها تهیه کنید که به عزیزان بیشتری برسد.
   در چنین صورتی، لطفاً برای قرار گرفتن در لیست ثبت نامی لطفاً با مشاوران ما (۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۱ و ۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۲) تماس بگیرید.
   موفق باشید.

  2. خواهشمندیم چنانچه نیاز ضروری به تهیه کیلویی دارید، ثبت نام کنید. اگر ضرورت ندارد لطفاً از بسته ها تهیه کنید تا به افراد بیشتری برسد.
   با سپاس از توجه شما.
   چنانچه لزوم ثبت نام دارید لطفاً با شماره ۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۱ یا ۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۲ تماس بگیرید و در لیست متقاضیان نام نویسی بفرمایید.
   موفق و سربلند باشید

 72. من جایی رو پیدا کردم که بهم گفتن باید روزی پنج تا ده گرم بخورم. ولی دستور مصرف شما فرق داشت و خیلی کمتر بود. آیا میزانی که شما تجویز میکنین اثر درمانی میگذارد؟

  1. دستور مصرف ما فقط در ارتباط با محصول خودمان است و میزان کم مورد نیاز مربوط به درجه خلوص محصول ماست. محصول ما صد در صد خالص و استاندارد است. لطفاً دستورالعمل ما را برای محصولاتی غیر از محصولات این مرکز به هیچ عنوان استفاده نکنید و بیش از آنچه که برایتان تجویز شده هم اصلاً استفاده نکنید. ان شاالله با همان دز پیشنهادی بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد. موفق و موید باشید

  1. بله قیمتها رو سعی کردیم به همان قیمتهای پارسال ثابت نگه داریم. ولی احتمال اندک افزایش قیمت هم وجود داره.

  1. سلام
   بله
   ولی حتماً قبل از تهیه، برای مشاوره پزشکی رایگان با مشاوران ما تماس بگیرید تا به درستی راهنمایی بشید و بیش از نیازتون خریداری نکنید.
   موفق باشید

 73. سلام
  خواستم بگم خیلی جاها ادعا میکنن که بسته بندی های خوب و بهداشتی تحویل میدن، من فقط بسته بندی های شما رو هم از لحاظ ظاهری، هم کلیات داخلش و بعبارتی همه متعلقاتش رو سرآمد سایر بسته ها میبینم.
  همین امر حس اطمینان بیشتری بهم داده که حاضر شدم تاحالا چندین دوره از محصولات شما رو تهیه کنم و قطعا ادامه خواهم داد.

  1. خوشحالیم که رضایت دارید. ان شاالله شما هم به سلامتی مصرف کنید و بهترین نتایج رو دریافت کنید.

 74. خانم دکتر سلام
  خسته نباشید
  محصولتون خیلی سریع قند خون من و همسرم رو پایین آورد.
  تکرر ادرار ناشی از قند رو قطع کرد.
  کلا هر دو نفر خیلی راضی هستیم.
  تشکر می کنیم.

  1. سلام.
   خدا را شاکریم که شما هم نتیجه درمانی مثبت دریافت کردید و از محصول ما رضایت دارید.
   ان شاالله همواره سلامت باشید.

 75. سلام
  من و چند نفر از دوستانم عضو انجمنی در ارتباط با بیماری ام اس هستیم که مدتی است داریم از محصول شما استفاده می کنیم و بسیار برای ما مفید بوده. خیلی اثر مثبت در روند زندگی روزمره ما گذاشته.
  جالب اینکه پزشکای انجمن این قارچ را به همه پیشنهاد کردن ولی متاسفانه چند نفر از بچه های انجمن حرف پزشک را گوش نکردن و محصول قهوه شرکت بازاریابی دکتر…. را تهیه کردن و شرایطشون خیلی بدتر شد.
  به نمایندگی از اکثر بچه ها که محصول شما را تهیه و مصرف کردن، از دست اندرکاران مرکز شما کمال تشکر را دارم.

  1. سلام
   ممنون از اینکه شما هم این تجربه عالی را با مردم به اشتراک گذاشتید.
   البته گزارشات متعددی از سوی پزشکان محترم مجموعه شما به این مرکز رسیده است.
   خدا را شاکریم که نتایج مثبت حاصل شده است.
   در پناه خدا باشید ان شاالله.

 76. لکه های روی پوست من خیلی زودتر از اون مدتی که شما گفتید داره از بین میره. اگه بخوام مصرف ررو ادامه بدم از نظر شما مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟؟

  1. خدا را شکر. نه مشکلی ایجاد نمیشه ولی حتماً طبق دستور استفاده کنید نه بیشتر از میزانی که بهتون گفته شده. موفق باشید.

 77. سلام
  محصولات متعددی از شرکتی خریداری کردم که ادعا میکردند داخلش گانودرما دارد، متاسفانه باعث ایجاد مشکل در چند نفر از اعضای خانواده شد و کار به بیمارستان کشید. چون گفتین از شرکتهای بازاریابی متخلف نام نبریم، اسمش را نمیارم. ولی برای کمک به مردم کشورم عرض میکنم. من محصولات این شرکت معروف را که بازاریابانشان هم در اینستاگرام و هم در سایر جاها تبلیغات فراوانی انجام داده اند، به یک آزمایشگاه مرجع بردم و برای آنالیز دادم، آلودگی و مسمومیت زایی آنها تایید شد و صفر درصد گانودرما داشت. از شما هم خریداری کردم و همزمان هم محصولات این سایت را برای آنالیز به همین آزمایشگاه مرجع فرستادم. بطور کامل تایید شد و درجه خلوص کامل گزارش شد.
  از شرکت قبلی شکایت کردم و خوشبختانه محکوم شدند. در حال حاضر همه ما خانوادگی از محصولات این سایت فقط استفاده میکنیم.
  ببخشید که طولانی بود
  از شما سپاسگزاریم

  1. سلام.
   از تایید شما سپاسگزاریم.
   ان شاالله بسلامتی مصرف کنید و شما هم بهترین نتیجه ها رو دریافت کنید.
   در پناه خدا باشید.

 78. مدتی بود که ناخن‌های انگشتان دست و پام کج شده بود و حالت خوردگی پیدا کرده بود، رفتم دکتر گفت پسوی ناخن گرفتی و هیچ درمانی نداره ولی گفت گانودرما تنها راه درمان این بیماری. سایت شما را معرفی کرد. شش ماه مصرف کردم. هشتاد درصد خوب شده. همچنان دارم ادامه میدم. خواستم قدردانی کرده باشم.

  1. زنده باشید.
   خوشحالیم که شما هم نتیجه مثبت دریافت کردید.
   ان شاالله همواره سلامت باشید.

 79. جوش های پوستی دخترم بعد از دو ماه مصرف محصول شما کاملاً از بین رفت. چندین سال کرم های گرانقیمت استفاده کردیم، هیچ اثری نداشت.
  دست همگی تان را میبوسیم

 80. بنیه ی از دست رفته پدر پیر ما بعد از دو دوره مصرف از قارچ شما جوری برگشته که می‌تونه حتی خودش حمام بره.

   1. البته دوستان در جریان باشند که دوره های درمانی با توجه به سن، جنسیت، سیستم ایمنی فرد، بیماری مورد نظر، مدت و شدت درگیری و داروهای مصرفی می تواند متفاوت (کمی کوتاهتر یا کمی طولانی تر) باشد.

 81. خواستم بگم پوکی استخوان را هم خیلی زود خوب می‌کنه. ما استفاده کردیم و به عینه دیدیم.

 82. سلام.
  ریزش موی من و خواهرم بعد از شش ماه خوردن قارچتون کاملا قطع شده و البته رنگ اونم داره از سفیدی به رنگ طبیعی قبلش برمیگرده.
  راستش اولش اصلا باورمون نمیشد.
  خدایا شکرت.
  دست شما هم درد نکنه.
  روز دختر بر همه دختران مبارک.

  1. سلام
   خدا را شاکریم که شما هم نتیجه مثبت دریافت کردید.
   این روز بر شما و خواهرتان نیز گرامی باد.

 83. سلام .من دهنم و زبونم خیلی زیاد آقت میزنه تقریبا همیشه . و از قرص های شیمیایی پردنیزون استفاده میکنم و وقتی قطع میکنم دوباره سریع آفت میزنه .کلی دکتر و آزمایشو…و روگونم دو سال دو تالک افتاده که با لیزر هم از بین نرفت .میخواستم بدونم مصرف این قارچ ها برای افت و لک های صورتم‌مناسبه .
  و کاش قیمت کیلو رو همینجا میگفتید. حالا بغلی بگیر بده بغلی نشه ?مردم راحت تر میتونن خرید کنن

  1. سلام.
   باید عرض شود بدلیل مصرف زیاد شما از داروی کورتیکواستروییدی مثل پردنیزون سیستم ایمنی شما سرکوب شده و به همین دلیل فلور نرمال دهان عرصه را باز دیده و شرایط برای بیماریزایی آنها فراهم می شود. در خصوص لکها هم به احتمال زیاد نمودی از مشکلات کبدی می توانند باشند. در هر دو موردی که ذکر فرمودید، گانودرما می تواند کمک کننده و درمانگر باشد. در مورد کیس اول، به دلیل خاصیت تقویت سیستم ایمنی کمک به بازیابی و طبیعی شدن این سیستم در بدن شما می شود و در مورد کیس دوم به دلیل خاصیت هپاتوپروتکتیو یا حفاظت کبدی می تواند به کاهش و سپس رفع لکه ها کمک کند.
   چنانچه مایل به مشاوره دقیق پزشکی بودید پیشنهاد میکنیم حتماً با شماره اول در همین صفحه تماس بگیرید و در خصوص استعلام قیمتها نیز می توانید با همان شماره یا سایر شماره ها ارتباط برقرار کنید.

 84. با سلام
  من یک کیلو از قارچهای کامل مربوط به برند …. را خریداری کردم. امکان این وجود دارد که به شما بفروشم؟ یا با قارچهای شرکت خودتان معاوضه کنم؟
  با تشکر

 85. با سلام
  میشه خواهش کنیم، افزایش قیمت رو اعمال نکنین. چون ما از شب عید به این طرف بصورت خانوادگی از گانودرمای شما تهیه و مصرف کردیم و نمی‌خوایم مصرف قطع بشه. خواهشن افزایش قیمتی که همکاراتون میگن قراره اجرا بشه رو برای مشتری‌ها ی قدیمی تون در نظر نگیرین.
  با سپاس

  1. سلام
   ما سعی میکنیم تا زمانی که مقدور باشهري، برای مشتری های قدیمی قیمتها را ثابت نگه داریم.

 86. به نظر میاد که شما هم مثل بقیه آید. به محض اینکه جا افتادید و همه راضی بودن از محصول، افزایش قیمت دارید میدید. آآقا ما نداریم ولی محصول شما رو میخوایم. چکار کنیم؟؟!!!
  خواهشاً قیمت بالا نبرییییید. مرسیییییی از توجهتون

  1. نگران نباشید.
   برای مشتریان قدیمی سعی میکنیم، تا زمانی که مقدور باشه قیمتها را ثابت نگه داریم.

  1. خود قارچ. که هم بصورت کامل و هم بصورت پودر شده می توانیم خدمتتان عرضه کنیم.
   موفق باشید

 87. باسلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران عزیزتان.برای درمان پیسی قهوه گانودرما تاثیرگذارتره یا خود قارچ؟

  1. سلام خدمت شما
   قطعاً خود قارچ خالص و استاندارد است که خاصیت درمانی دارد و از نظر علمی هیچ نیازی به افزودنی ندارد.

 88. سلام
  خسته نباشید. تقریباً شش ماهه که بابت بیماری زگیل تناسلی دارم محصول شما رو استفاده می کنم. به نظرم کاملا خوب شده چون اصلا برنگشته. به نظرتون می تونم بازم گانودرماتون رو مصرف کنم یا باید قطع کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. میتوانید مصرفتان را قطع کنید ولی به دلیل خواص زیاد این دارو، می توانید با خیال راحت به مصرف هم ادامه بدهید.
   ان شاالله همیشه سلامت باشید.

 89. با این وضعیت نابسامان قیمتی و شرایط حاکم بر تولیدکنندگان، دستتان را میبوسم که قیمتها را برای مشتریان قدیمی، همچنان ثابت نگه داشته آید.
  خدا به شما و تیمتان قوت و به مالتان برکت عطا کند.

  1. بله تمام سعی ما همینه که علیرغم بالا رفتن هزینه ها بتونیم هزینه ای به مردم تحمیل نکنیم و ثابت نگه داریم البته تا جای امکان.
   التماس دعای خیر

 90. نمیشه بسته بندی های بزرگتر هم انجام بدین. آخه ما کل خانوادمون داریم استفاده میکنیم. اون طوری خیلی راحت تره. در ضمن واقعا مرسی ، لک و پیس من خیلی خیلی کم شده.

 91. سلام خسته نباشید بااین همه انرژی میخواستم بدونم آیا برای پارگی دیسک کمر هم خوبه یانه آیا پارگی دیسک کمر رو خوب مکنه لطفا جواب درست رو بهم بدین ممنونم از لطفتون

  1. سلام
   سلامت باشید
   برای پارگی دیسک کمر یا اصطلاحاً فتق دیسک بین مهره ای چنانچه فتق بسیار پیشرفته باشد و نیاز به جراحی داشته باشد، قطعاً دستکاری سرجیکال توصیه میشود چون این یک آسیب فیزیکی محسوب شده و نیاز به بازگشت حالت فیزیکی بدن به حالت طبیعی می باشد و همچنین نیاز دارید که عادات نشست و برخاست و شکل فیزیکی و آناتومیک بدنتون رو بصورت اصولی حفظ کنید تا اگر فتق مختصر است خودبخود به حالت اولیه برگردد دیسک.
   چنین مواردی بدلیل فشار ناشی از فتق یا بیرون زدگی دیسک در کانال ستون مهره ها بر نخاع و اعصاب محیطی، احیاناً باعث ایجاد دردهای شدید منجر به آسیب عصبی و نخاعی می شود که گانودرما می تواند با توجه به ویژگی نوروپروتکتیو بودن یا خاصیت حفاظت عصبی خود از بروز آسیبهای بیشتر بر اعصاب جلوگیری کند.
   موفق و سلامت باشید ان شاالله

 92. باعرض سلام وخسته نباشیدازشماعاجزانه تقاضاداریم که یکم قیمت محصولتون روپایین بیارین تاهمه بتونن بخرن واستفاده کنن ممنون میشم

  1. با سلام
   قیمتها فعلا بر اساس تعرفه پارسال هستش. متاسفانه به دلیل بالارفتن هزینه های تولید، کمی افزایش قیمت بزودی اعمال خواهد شد ولی سعی می کنیم برای مشتریان قدیمی قیمتها را تا جای ممکن ثابت نگه داریم.

 93. من نمی‌دانستم که این لرزش دست شدید مرد همساده مان نامش بیماری پارکینسون است.
  به ایشان عرض کرده بودم که این قارچ را از سایت شما تهیه کند باعث کاهش استرس میشود، شاید کمک کند ولی اصلا انتظار نداشتم این کار را انجام دهد.
  دیروز از ما تشکر کرد که خیلی بهتر شده است و این نتیجه را مدیون قارچ میداند.

 94. اثرات قارچ شما با میزانی که شما فرموده بودین خیلی زود نمایان میشه.دوره درمان خیلی کوتاهه و این اعجاب انگیزه

 95. از بابت همه خدمات شما صمیمانه قدردانی میکنم.
  پزشک متخصص من تاکید داشت که حتماً فقط از شما تهیه بشه. خوشحالم که به حرف ایشان اعتماد کردم.

 96. من آدمی وسواسی هستم که راحت به هرچیزی اعتماد نمیکنم.
  یک بسته ده گرمی از محصول شما را از شماره ۰۹۱۱۳۷۱۵۵۶۸ خریداری کردم، دادم آزمایشگاه.
  خوشحالم که آنالیز بطور کامل مورد تایید بود.
  الان هم یک کیلو به همکارتان سفارش دادم.
  سپاس از همگی تان

 97. سلام این گیاه واسه میگرن کاری میکنه من مسکن دگزا استفاده میکنم کاری برای درمانم هس با این گیاه یا ن

  1. سلام
   دگزا در دراز مدت اثرات سوء براتون در پی داره.
   این قارچ اثر بسیار خوبی در تسکین سردرد و از بین رفتن حملات میگرنی دارد. اتفاقاً خیلی هم زود اثر می کند.
   موفق باشید

 98. بابت همه لطفی که به خانواده ما داشتید از تمامی مسوولان این مرکز تشکر میکنم.
  ممنون که از همه نظر هوای ما را داشتید.

 99. خدا خیرتون بده. شما امین خانوادگی ما هستید. پیشاپیش هزینه را واریز کردیم، لطفاً ما را در لیست قرار بدهید که بین درمان وقفه نیفتد.
  ممنون از لطف شما

 100. سلام
  وقت همه عزیزان دست اندرکار به خیر و شادی
  شش ماه است که از محصول شما بطور پیوسته و طبق دستوری که فرمودید استفاده می کنم، آزمایش دادم، تمامی موارد به حد نرمال رسیده است. پزشک مربوطه باور نکردند و دستور تکرار آزمایش را دادند. در آزمایش مجدد هم خدا را شکر نتایج تکرار شد. قند و چربی و فشار نرمال شد. کبد چرب از سه به گرید یک رسیده است. کاهش وزن چشمگیر ولی متناسب حاصل شده است. استرس به کلی از من دور شده است.
  امیدوارم پاینده باشید
  سپاس بی کران

 101. بعد از شش ماه استفاده مداوم، تمامی فاکتورهای خونی من که نامتعادل بودند به حالت نرمال در آزمایش رسیدند.
  از زحماتتان سپاسگذارم

 102. یکی از بستگان ما نزدیک به دیالیز بود، پزشکش استفاده از قارچ شما را بهش داد. اخیراً متوجه شدم که همه چیزش نرمال شده و اصلا نیازی به دیالیز ندارد
  فقط برای مصرف یکسال چقدر باید تهیه کرد؟
  لطفاً قیمت را هم بفرمایید
  ممنون

  1. خدا را شکر که ایشان هم نتیجه مثبت دریافت کرده اند.
   برای مصرف یکسال حدوداً یک کیلو کافیست ولی نیازی به خرید بالا ندارید میتوانید ماهانه خرید کنید (البته به شرطی که موجود داشته باشیم)
   هرچند خرید کیلویی فله ای براتون ارزونتر در میاد.
   برای استعلام قیمت لطفاً تماس بگیرید.
   موفق باشید

 103. اثر خیلی خوبی روی ریزش مو گذاشته. البته من سعی کردم دقیقا طبق دستور خودتان مصرف کنم. خواستم تشکر کرده باشم.

 104. هم روی لاغری ما و هم خواب ما خیلی اثر گذاشته. یعنی اینجور بگم از هر چی قرص و دارو بهتره.
  دست مریزاد
  پایدار باشید

 105. جالب است بدانید هم لکه های پوستی و هم پسوریا را در مدت تقریباً هشت ماه کاملا از بین برد

 106. خواستم از زحمات دکتر سعیدی و دکتر بنفشه تشکر کنم زیرا همیشه با سعه صدر به مشکلات من گوش می دهند و مشاوره درستی برای من انجام می دهند بدون کوچکترین چشم‌داشت و خستگی حتی وقتی در زمان استراحت و بی موقع مزاحمشان می شوم.
  خداوند به همه عزیزان مرکز سلامتی و توفیق عطا کند.

 107. سلام وقت بخیرخوشحالم که با سایت و پیج اصلی آشنا شدم ،،تشکر میکنم از زحمات دکتر مصباح که صبورانه حرفهامو شنیدن ودقیق هم مشاوره دادن سپاسگزارم از ایشون…و سوالم اینه که وقتی دوره اول تموم شد برای تهیه دوره بعد مجددا بایستی مشاوره بگیرم؟

  1. سلام وقت شما هم بخیر
   باعث سعادت ماست
   جمیع همکاران این مجموعه سعی می کنیم وظیفه خود را انجام دهیم.
   نظر لطف شماست
   قطعاً مشاوره اولیه باید کامل بوده باشه و نیازی به مشاوره های مجدد نیستش ولی چنانچه سوالی داشته باشید می توانید هم از طریق سایت و هم از طریق تماس مشاوره بگیرید و یا جهت ثبت سفارش اقدام نمایید.
   موفق و موید باشید

 108. با سلام و تشکر
  کبد چرب از گرید سه به یک و کاهش وزن نه کیلویی ظرف مدت ۸ماه از مصرف محصول شما رخ داد. همچنین بازگشت عملکرد طبیعی کلیه و مجاری ادراری در آزمایشات بیمار مشهود بود.

 109. مشکلات کیست تخمدانی و اختلال در روند بارداری یکی از بستگان ما در طول مدت یک سال رفع شده بود. همه اعضای خانواده تعجب کرده بودند وقتی جویا شدیم گفتن که از شما محصولی تهیه و مصرف کردن. اسمش را فراموش کرده بودند.
  لطفاً این محصول را معرفی کنید. ممنون میشم.

 110. متاسفانه هر سه شماره اعلامی، جوابگو نیست، یکی خاموش و دوتا هم پاسخگو نیست
  جهت فروش، میخواستم، حجم بسته بندی ها و قیمت جهت فروش را مطلع شوم،
  و اینکه بسته بندی ها دارای مجوز وزارت بهداشت میباشد یا خیر

  1. بله. از شما هم پوزش می طلبیم جناب گریزان عزیز
   ان شاالله پنجشنبه و جمعه خط اول (۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵) بطور شبانه روزی پاسخگوخواهد بود
   بدلیل مشغله فراوان و ایام تعطیلات تابستانه برخی از همکاران در مرخصی هستند
   لطفاً تماس بگیرید

  1. سلام جناب توکلی عزیز
   ان شاالله پنجشنبه و جمعه خط اول (۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵) بطور شبانه روزی پاسخگوخواهد بود
   بدلیل مشغله فراوان و ایام تعطیلات تابستانه برخی از همکاران در مرخصی هستند
   از این بابت پوزش می طلبیم

 111. درود
  ببخشید من میخواستم بصورت فله ای و بدون بسته‌بندی بخرم و ی چیز دیگه این که قهوه گانودرما چجوریه خواصیتش؟؟؟

  1. درود بر شما
   بابت خرید فله ای در خدمت هستیم. لطفا نام نویسی کنید.
   اجازه بدید در خصوص شرکتهای بازاریابی عرضه کننده قهوه اظهار نظر نکنیم.

 112. از آرامشی که با مشاوره به آدم می دین واقعاً سپاسگزارم.
  شما در حفظ روحیه بسیار به من کمک کردید.
  بعد از صحبت با شما، همیشه به آرامش درونی میرسم.
  امیدوارم همیشه تندرست و سلامت باشید

 113. با سلام
  ضمن تشکر از ارسال محصولات. لطفاً برای ماه آینده، یک کیلو فله برای ما کنار بگذارید.
  با تشکر
  عیدغدیر خم مبارک

 114. جوش‌های پوستی و لکه های باقی مانده جای آنرا خیلی زود برد.
  خواستم از شما تشکر کرده باشم.
  لطفاً تولیدتان را بالاتر ببرید که وقفه ایجاد نشود.
  موفق باشید.
  غدیر بر همه گرامی

 115. بعد از مصرف هشت ماهه محصولتان تمامی هورمونهای بدن به حالت طبیعی و نرمال برگشت.
  خدا اجرتان دهد.
  قدردانی از زحمات همه جانبه شما راحت نیست.
  فقط خواستم ازین طریق گوشه ای از الطافتان را سپاس گزارده باشم.

  1. سلام
   خواهش میکنم.
   ما در این مجموعه انجام وظیفه میکنیم فقط.
   خدا را شکر که شما هم نتیجه مثبت گرفته اید.

 116. با سلام خدمت دکتر عزیز من یک پسر ۱۲ ساله دارم که ۱۰ ماهه دیابت گرفته ، ولی خدار رو شکر دوران ماه عسلش طولانی بود و هنوز به جز یک ماه اول انسولین مصرف نکرده . قندش درصورت نا پرهیزی ( یعنی خوردن شیرینی ) کمی بالا می رود .و بعد از چند روز دوباره به حالت نرمال برمی گردد . الان پودر قارچ گانودرما رو براش سفارش دادم لطفا طریقه مصرف و مقدار مصرف رو برام توضیح بدین . با سپاس فراوان .

  1. با سلامت خدمت شما مادر گرامی
   از شما خواهشمندیم جهت دریافت نحوه صحیح مصرف و مشاوره دقیق با شماره زیر حتماً تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ پیام ارسال کنید.
   ۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵
   با سپاس از شما

  1. بسته صدگرمی نداریم. بسته نود گرمی داریم که برای دو ماه و چند روز اول کافیه.
   لطفاً برای استعلام قیمت تماس بگیرید.
   موفق باشید

 117. بابت مشاوره های دقیق و صبورانه خانم دکتر صمیمانه تشکر می کنم.
  ممنون که بدرستی و کاملاً علمی راهنمایی کردید.
  امیدوارم همیشه در صحت و سلامت کامل باشید.

 118. با سلام و وقت بخیر
  هرچند شما گفته بودید برای اچ پی وی باید طولانی مدت استفاده شود، خواستم بگم شش ماه بیشتر استفاده نکردم ولی خوشبختانه خداروشکر همه چی حل شد. هم دانه ها غیب شد و هم آزمایش که دادم نتیجه منفی بود.
  دستان شما را می بوسم.

  1. سلام
   خدا را شکر که شما هم نتیجه مثبت دریافت کردید
   با این حال پیشنهاد می کنیم یک مدت دیگر هم مصرف کنید.
   موفق باشید

 119. خدا قوت
  جالبه که این همه شرکتهای بازاریابی….. میگن مزه گانودرما خوب نیست و نمیشه خورد و حتماً باید با قهوه خورد اصلا اینطور نیست. من محصول این سایت استفاده میکنم، به نظر شخصی ام خیلی هم خوشخوراکه.

  1. آنلاین خیر.
   میتونید با شماره های ما تماس بگیرید.
   ۰۹۳۵۲۳۱۴۶۷۶
   ۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۱
   ۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۲
   ۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵
   موفق باشید

 120. همه مشاوران شما جوری با آدم حرف میزنن و به آدم آرامش میدن که اصلاً بیماری خودمو کلا فراموش کردم.
  بخصوص شخص آقای دکتر که خیلی برام وقت گذاشتن و از نظر روحی و روانی هم حمایتم کردن.
  میشه بفرمایید کجا میتونم ایشون رو زیارت کنم.
  من مایلم بابت مشاوره روانشناسی هم به ایشون مراجعه کنم و هزینه مشاوره هم پرداخت کنم.
  لطفاً راهنمایی بفرمایید
  شماره تماس خودم را میزارم، لطفاً از اون طریق اطلاع‌رسانی کنید
  سپاسگذارم

  1. با سلام و عرض تشکر از اظهار لطف شما
   همه همکاران ما سعی می کنن به وظیفه خود عمل کنن و اصلا نیازی به تشکر نیست.
   اگر منظورتان آقای دکتر مصباح است باید عرض شود بله قبول داریم که جناب دکتر با توجه به مشغله فراوان خودشون، بیش از حد توان و بیش از زمان روتین برای مشاوره (یک ربع) به مخاطبان سرویس می دهند.
   البته چون تخصص ایشان روانشناسی نیست قطعاً این موردی که فرمودین را قبول نخواهند کرد.
   با این وجود شماره تماس شما را به ایشان خواهیم داد، چشم.
   موفق و تندرست باشید.
   در پناه خدا

 121. سلام من حدود يك ماهه محصول شما رو سفارش دادم قبل از سفارش با مشاور شما صحبت كردم خيلي خوب منو راهنمايي كردن در حال حاضر دارم مصرف ميكنم خيلي خوشحالم حالم خيلي خوب شده ريزش موهام قطع شده خيلي پرانرژي شدم قبلا حوصله هيچي رو نداشتم عصبي بودم ولي الان خدارو شكر خوبم خواستم از شما خيلي تشكر كنم ?? من عاشق قارچ گانودرما شدم كه سلامتي رو به من برگردوند از شما هم ممنونم خيلي براتون دعا ميكنم

  1. با سلام خدمت شما
   از اینکه شما هم نتیجه مثبت دریافت کردید خدا را شاکریم و بابت اشتراک گذاری تجربیات خود در این خصوص با مردم صمیمانه سپاسگزاریم.
   التماس دعای خیر
   در پناه خدا باشید

 122. اتفاقاً اثرش بر ریزش موی من هم خیلی شدید بود. جالبه که کلاً قطع شد. از طرفی هم برای من باعث کاهش وزن شد. خیلی راضی هستم.
  واقعاً تشکر میکنم.

 123. شاید باورش سخت باشه، ولی از وقتی که از این قارچ شما استفاده کردم، کلا حال درونی ام خیلی خوب شده. حس خوبی دارم و از شما تشکر میکنم
  پایدار باشید

 124. با سلام. بعد از شش ماه استفاده مداوم ولی عیناً طبق دستوری که داده بودین، مشکل بچه دار نشدن ما حل شد. یعنی بعد از حدود ۵ سال خدا به ما بچه داد. نمی دونم مربوط به اثر قارچه یا نه ولی دلم میخواد به استفاده از این معجزه ربطش بدم و به این بهونه از شما تشکر کنم.
  ما خیلی خوشحالیم، خواستم خوشحالی مون رو با شما سهیم بشیم.

  1. سلام
   خدا را شکر که شما هم نتیجه مثبت گرفتید.
   لطفاً در دوره بارداری و شیردهی مصرف رو قطع کنید و اگه مایل بودین بعد از دوره شیردهی مصرف را از سر بگیرید.
   ممنون که ما را هم در خوشحالی خودتون سهیم کردین.
   ان شاالله همیشه سالم و سربلند باشید
   در پناه خدا

 125. سلام من برای لک وپیس مصرف می کنم بعد از دوماه ونیم مصرف خیلی تاثیری ندیدم چهمدت مصرف کنم تااثرداشته باشد.

  1. سلام
   خاطرتون باشه: دوره درمان بستگی به سن، جنسیت، سیستم ایمنی بدن هر فرد، بیماری های مبتلابه و شدت اونها و داروهایی که مصرف میکنن داره.
   در خصوص این بیماری دو ماه و نیم، زمان کمی محسوب میشه.
   در طول دوره درمان (طبق دستور) سعی کنید به هیچوجه استرس به خودتون وارد نکنید و دایماً جلوی آینه لکه ها رو چک نکنید. اجازه بدید بدن به مرور درش بازسازی صورت بگیره و سیستم ایمنی آروم آروم به حالت نرمال برگرده.
   امیدواریم که شما هم بهترین نتیجه رو دریافت کنید.
   در پناه خدا باشید.

 126. با درود و عرض ادب
  بیماران ارجاعی را با لینک کردن به شما تحت درمان قرار دادم. بازخوردهایی که به ما داشتند همگی رضایت کامل و درمان قطعی بوده است مگر دو‌مورد که خودشان اذعان داشتند طبق دستورالعمل استفاده نکرده و وقفه انداخته اند.
  بدینوسیله از زحمات دست اندرکاران مجموعه کمال قدردانی را داشته و آرزوی توفیق بیش از پیش دارم.

 127. با سلام من خانمی ۴۸ ساله هستم ک دوسالی بودمتوجه شدم ک دچار سیروز کبدی هستم و دکترا گفتن کبدم ۵درصد بیشتر کار نمیکنه و اصلا خوب شدنی نیستم وباید با این چنددرصد سر کنم تا زمان پیوند کبدبرسه و گفتن ک هیچ دارویی نداری فقط ی قرص ویتامین دادن ک ضعف بدنمو بگیر تا این ک پسرم طی پیگیریای زیاد و تحقیق ب من گفتن مادر قارچ گاندرما میگن برای کبد خوبه منم تو اینترنت پیگیر شدم و سعی داشتم ک سایت معتبری گیر بیارم و طی تحقیق زیاد با دکتر مصباح اشنا شدم و این قارچ رو از ایشون تهیه کردم و حدود هفت ماهی استفاده کردم قارچ رو میخوردم هر سه ماه یکبارم ب دکتر گوارشم مراجعه میکردم بعد از هفت ماه ک از خوردن گاندرما گذشته بود ب دکتر مراجعه کردم دکتر از من فیبرو اسکن گرفتن و گفتن ک باورم نمیشه شما کبدتون عادی شده ولی بخاطر اطمینان خاطر منو فرستادن سیتی اسکن وقتی جواب اسکن رو دیدن گفتن خانم معجزه شده کبد شما مثل ی ادم عادی و سالم سالم هستش من اونجا واقعا خدا رو شکر کردم و بلافاصله با دکتر مصباح تماس گرفتم و قدر دانی کردم و از خدا خواهان موفقیت و سلامتی براشون هستم ایشون هم بسیار خوشحال شدن و اینجا وظیفه دونستم ک ب تمامی بیمارانی ک مثل من زجر میکشن و دنبال راه حلی برای درمان هستن ب دکتر مصباح اطمینان کنن باورتون بشه ک منم ی بیمار بودم و سلامتیمو بدست اوردم و الان هم خودم و هم دوتا پسرام مرتب این قارچ رو روزی یکبار مصرف میکنیم و از خداوندبخاطر لطفش و دکتر مصباح بخاطر همکاریش با بیمارا کمال تشکر و دارم عزیزای من خیلی زود دیر میشه پس همین الان بفکر سلامتی خودتون باشید

  1. سلام
   مجموعه ما هم از این اتفاق مبارک بسیار خوشحال است و آرزوی سلامتی روزافزون برای شما و خانواده محترمتان و همچنین برای سایر مردم عزیزمان دارد.
   از اینکه شما هم تجربه خودتان را دلسوزانه، با این دقت و ظرافت و کامل با مردم عزیز به اشتراک گذاشتید، صمیمانه سپاسگزاریم.
   باشد که بتوانیم قدمی هرچند کوچک در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه برداریم.
   در پناه خدا باشید ان شاالله

 128. من هم با خانم زهره-ب موافقم. آقای دکتر خیلی باحوصله و دلسوزانه وقت میزارن و راهنمایی میکنن. من و خونوادم هم از محصولات ایشون تهیه کردیم. خیلی عالی نتیجه میده. آخه ما اشتباهی از چندجای دیگه قبلاً خریده بودیم واقعاً افتضاح بود. اثری نداشت اصلا. مال این سایت، خوب سریع اثر می‌کنه.

 129. جای تقدیر و تشکر داره از همه زحمت‌کشان این مجموعه وزین.
  خدا قوت.
  محصول شما را در آزمایشگاه مرجع آنالیز کردیم و درصد خلوص تایید شد.
  موفق و پیروز باشید

 130. باعث افتخار بنده و همکارانم است که در طول چندین سال پیاپی با تیم آقای دکتر، همکاری علمی داریم.

  1. با سپاس از تمامی الطاف و زحمات شما استاد مرتضایی عزیز.
   از اینکه در طول این چند سال افتخار همکاری با شما را داریم، بسیار خوشحالیم و باعث مباهات مجموعه ماست.
   پایدار باشید ان شاالله.

  1. برای تفکیک و تشخیص صحیح حتماً باید در دوره های آموزشی معتبر و عملی شرکت کنید. صرفاً با تطبیق بصری تصاویر این امر میسر نخواهد شد بلکه به بررسی های آزمایشگاهی ویژه و پیشرفته نیاز است. موفق باشید ان شاءالله

 131. از راهنمایی های دلسوزانه خانم دکتر و آقای دکتر خیلی متشکرم. هردو عزیز ابتدا شرایط دقیق من رو پرسیدن، آزمایشها رو خوندن و گفتن نیازی ندارم که استفاده کنم.
  اصلاً هدفشون فروش نیست. خدا خیرتون بده. برکت بده. سلامتی بده.

  1. قطعاً مشاورین ما صرفاً برای راهنمایی و آگاهسازی مردم عزیز در خدمتشون هستند.
   سلامت باشید ان شاءالله

 132. سلام خدمت سروران کرامی بنده ۵ ساله که نارسائی قلبی دارم و شکر خدا بیماری من ثابت مانده وبدتر نشده میخواستم بدونم که من میتونم مصرف کنم یا خیر. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ..

  1. سلام
   با توجه به شرایط خاص شما توصیه می کنیم قبل از اقدام به خرید حتماً با شماره زیر جهت مشاوره پزشکی رایگان تماس بگیرید.
   ۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵
   موفق و تندرست باشید ان شاءالله

 133. فصل پاییز دوباره اومد و زمان سرماخوردگی های پیاپی ما رسید. تا قبل از استفاده از محصول شما، هرسال اینجوری برام سپری می‌شد. باورتون نمیشه توی خونواده ما همه سرما خوردن ولی منی که همیشه زودتر از همه سرما میخوردم، خداروشکر امسال نخوردم. خودم کاملا متوجه میشم که بدنم قویتر شده. خواستم تشکر کرده باشم.

  1. سلامت باشید ان شاءالله
   خدا را شکر که شما هم نتیجه مثبت دریافت کردید.
   در پناه خدا باشید

 134. واقعاً خوشحالم که با این مجموعه آشنا شدم.
  کیفیت محصول شما با جاهای دیگر خیلی متفاوت است، اثرات پایدار این محصول در مدت زمان کوتاه گواه ادعای بنده است.
  موفق و کامروا باشید

  1. با سپاس از اظهار لطف شما
   بسیار خوشحالیم که شما هم از محصولات و خدمات این مرکز رضایت دارید.
   در پناه خدا باشید

 135. نمی دانم چرا پیام من را در سایت منتشر نمی کنید. چندین بار است که پیام تشکر بابت محصولات و خدمات شما ارسال کردم. ولی حتی یک بار هم در سایت نگذاشته آید. گفته بودم که از تی بگ ها خیلی راضی هستم لطفاً بیشتر تولید کنید.
  امیدوارم لااقل این بار انتشار یابد.

  1. سلام
   با عرض شرمندگی در این باره.
   لازم است به استحضار برسانیم تعداد پیامهای تقدیر و تشکر و الطاف عزیزان از جمله شما روزانه به قدری زیاد است که واقعاً انتشار تک تک آنها هم امری زمانبر و هم فضاگیر می باشد. از همینرو سعی بر آن داریم که بصورت اتفاقی (تصادفی) تعداد محدودی معمولاً روزی یک پیام را از میان پیامهای ارسالی انتخاب و در سایت منتشر کنیم.
   بیشتر سعی بر این است که بتوانیم تجربیات مردم عزیز را در خصوص بهبودی بیماری هایشان بوسیله گانودرما با سایر متقاضیان به اشتراک بگذاریم تا کوچکترین سهمی در راستای آگاه سازی جامعه و خدمتی اندک در راستای کمک به سلامت مردم عزیز دارا باشیم.
   باز هم از حضورتان و سایر عزیزان پوزش می طلبیم.
   ان شاءالله همواره سلامت و در پناه خدا باشید.

 136. با سلام خدمت آقای دکتر و خانم دکتر
  خواستم بگم من از تی بگ های مرکز شما تهیه کردم، قبلش از جای دیگری هم که ادعا می کردن خیلی معتبر هستن، تی بگ خریده بودم. ولی وقتی با مال شما مقایسه کردم کاملاً متفاوت بود. مشخص بود که درونش اصلا انگار هیچ گانودرمایی نداره چون هیچ اثری نداشت. ولی مال شما خیلی عالی بود. اثرش هم خیلی خوب بود. خواستم من هم تشکری کرده باشم.

 137. اثرات درمانی محصول شما بر کبد و کلیه باعث نجات جان ما شد. برای همین واجب دونستم در سایت خودتون هم علاوه بر تماس تلفنی ازتون تشکر کنم. نارسایی کبد و کلیه ما ظرف همین مدت کوتاه هشت ماهه رفع شد. در حالیکه سالها دارو مصرف می کردیم و هیچ تاثیری نداشتند. دست همه دست اندرکاران مجموعه تون درد نکنه. تششششششششکر

 138. سلاااااام
  اصلا انتظار نداشتم لک و پیس ناشی از ویتیلیگو توسط مصرف محصول شما رفع شود. البته این رو هم بگم که زمان زیادی طول کشید و من به دستورات آقای دکتر بطور کامل عمل کردم. اوایلش هیچ اثری احساس نمیشد و ناامید شده بودم ولی بمرور تقریباً میزان زیادی از رنگدانه ها برگشت. الان فقط چندتا لکه باقی مونده که یقین دارم اونها هم از بین می رن. قدردان دکتر هستم. خیر ببینین.

  1. سلام
   بله قطعاً فرد به فرد می تونه متفاوت باشه. لطفاً قبل از مصرف حتماً با متخصصین ما مشورت کنید تا بهترین نحوه مصرف به شما ارائه گردد.
   موفق باشید

 139. با عرض سلام و ارادت
  اثرات محصول شما بر سلولهای سرطانی با آزمایشات مختلفی در چندین بیمار مبتلا به کانسر بررسی گردید، نتایج مثبت و خیره کننده بود.
  وظیفه دانستیم از این طریق هم اطلاع رسانی کنیم.
  پایدار و سرافراز باشید

 140. با سلام
  چندی پیش یک بسته صد گرمی قارچ آسیاب نشده کامل از محصولات شما تهیه شد و در کنار قارچ های خریداری شده از سایر جاها به آزمایشگاه مرجع ارسال شد.
  طی تحقیقات انجام گرفته درصد خلوص ترکیبات موثره موجود در قارچ شما و کیفیت محصولتان با فاصله زیادی از رقبا در جایگاه نخست قرار گرفت.
  به همین دلیل است که در تمام کامنتها مردم احساس رضایت بخاطر بهبودی دارند.
  این امر را به شما تبریک عرض می کنیم.

 141. درود
  با پزشک خودم راجع به محصولات زوداثر شما که صحبت کردم، ایشون گفتن که بدلیل حضور مداوم متخصصین مختلف در روند تولید و بازرسی دائمی در زنجیره و سالنهای تولید مجموعه شما، تمامی اسپورها که اثرات درمانی فراوانی دارند، حفظ می شود. از همین رو قارچ شما بسیار زود اثر درمانی را بر بیمار می گذارد.
  ممنون

 142. آقای دکتر سلام
  خسته نباشید
  ما خانوادگی حدود شش ماه پودر قارچ از شما تهیه کردیم. خیلی راضی هستیم ولی از وقتی که ازتون عصاره خریدیم خیلی راحتتر شده مصرفش برامون. طبق دستورتون می خوریم هم راحتتره و هم انگار چون خالص شده انگار اثرش بیشتره یا اینکه ما اینجوری احساس می کنیم.
  فقط یک سوال دارم و اون اینکه چرا قیمت شیشه حاوی عصاره مربوط به من و برادرم با سایر اعضای خانواده فرق میکنه؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.
  ارادتمند شما
  اونق

  1. سلام
   خیلی خوشحالیم که از محصولات و خدمات ما رضایت دارید و شما هم نتیجه مثبت گرفتید
   در خصوص شیشه های حاوی عصاره: بله حق با شماست. بسته به مورد و شرایط بدنی و فردی، ماده مؤثره موجود در هر شیشه برای هر فرد می تونه متفاوت باشه تا اثرگذاری درستی داشته باشه. بهمین دلیل است که گاهاً تفاوت قیمتی وجود دارد.
   موفق و سلامت باشید
   در پناه خدا

 143. سلام
  چندمین باری است که خواستم از این طریق از شما عزیزان تشکر کنم
  بسیار نتایج رضایت‌بخشی حاصل شده است
  سلامت باشید

 144. وقت بخیر
  بعد از هشت ماه استفاده مداوم دقیقا براساس دستور مصرف، آزمایشهای ایمنولوژی افزایش قابل توجه سطح ایمنی بدن را نشان داد.
  ضمناً بنده دائما و پیاپی سرما می خوردم که خدا را شکر با این شیوع آنفلوآنزا در امسال، یک بار هم مبتلا نشدم.
  با تشکر

  1. سلام
   وقت شما هم بخیر
   خوشحالیم که شما هم نتایج خوب و مثبتی دریافت کردید.
   در ضمن آفرین بر شما که طبق دستور مصرف کردید.

  1. درود بر شما
   خوشحالیم که نتایج عالی گرفتید.
   در برخی از عزیزان اوره و کراتینین ظرف مدت مشابهی کاهش یافته است که البته این تفاوت بسته به بدن افراد دور از انتظار نیست.

 145. درود بر شما
  ایمنیت بدن کودک ما براساس دستور متخصصین شما در طول شش ماه خیلی بالا رفته است.
  جای قدردانی و تشکر دارد.

 146. جالبه بدونید در طول مدت زمان کوتاهی کمخونی بنده مرتفع شد.
  همیشه مزاحم آقای دکتر شدم، حتی در روزهای تعطیل. خواستم هم عذرخواهی کنم و هم تشکر کرده باشم.
  خدا طول عمر باعزت عطا کند.

 147. سلام
  وقت به خیر
  ما چندین سری از شما خرید کیلویی انجام دادیم برای کل خانواده.
  الان مدتی است که تماس می گیریم خدمت همکارانتان، می فرمایند کیلویی موجود ندارند.
  لطفاً تولید را بالاتر ببرید که مردم بدون استرس و در زمان مورد نظر خودشان بتوانند کیلویی تهیه کنند.
  تشکر

  1. سلام
   ضمن عرض پوزش بابت این نقصان باید ذکر شود که بدلیل استقبال بالای مردم، هرچقدر که ظرفیت تولید را هم بالاتر ببریم گاهاً با این محدودیت مواجه و شرمنده عزیزان می شویم.
   از همین جهت از متقاضیان گرامی تقاضا داریم دو هفته زودتر از اتمام بسته ها با همکاران ما تماس بگیرند و در لیست نام نویسی کنند که به موقع قارچ ها به دستشان برسد.
   برداشت اخیر انجام شده و در حال حاضر بسته های کیلویی موجود است.
   موفق و سلامت باشید

 148. مشکل بیماری تنفسی بنده و خواهرم که یک بیماری ارثی بود، بطور کامل در طول دوره یکساله رفع شد.
  پزشکان هم تعجب کرده بودند.
  سپاس

 149. سلام و وقت بخیر
  ممنون که اطلاعرسانی کردید
  من موفق شدم خرید کیلویی انجام بدهم.
  سپاس از زحمات شما

 150. تی بگ ها خیلی کاربردی هستن. در مسافرت خیلی به درد می خورن. لطفاً بیشتر تولید کنین. این ماه تی بگ به ما نرسید متاسفانه.

 151. با سلام و تشکر فراوان
  دو گزارش از تجربه شخصی و خانوادگی در رابطه با محصول مرکز شما:
  مشکلات پوستی و گوارشی خودم
  مشکلات ضعف و بی‌حالی ناشی از ام اس ابوی
  با کمال تعجب، خیلی خوب شده خداروشکر. قطع نشده ولی مطمئنم اگه به دستورات شما همینطور گوش کنیم و ادامه بدیم، بطور کامل خوب خواهد شد.
  خواستم تشکر کرده باشم.
  خدا به شما خیر و برکت دهد.

  1. سلام
   خدا را شکر که شما هم نتیجه مثبت دریافت کردید.
   ان شاءالله همواره سلامت باشید.
   در پناه خدا

 152. با اینکه بعضیا میگن، قند رو شش ماهه میاره پایین، مال من چهارماهه دیابتم کنترل شد.
  از زحمتهای شما سپاسگزارم

  1. خدا را شکر که زود نتیجه گرفتید ولی به خاطر داشته باشید که دوره درمان به سن، جنس، سیستم ایمنی بدن، بیماریهای مبتلابه و داروهای مصرفی داره.
   در پناه خدا باشید

 153. با درود
  از جناب دکتر و جمیع همکاران زحمتکش ایشان کمال تشکر را دارم و از راه دور دستان این عزیزان را می بوسم.
  شما ما را از بیماری صعب العلاج نجات دادید.
  خداوند به شما سلامتی عطا کند.
  امیدوارم همچنان بدرخشید و پایدار باشید.
  صداقت گفتار و نیکی رفتار و کیفیت محصول تنها سه مورد از همه مواردیست که در این مدت از شما دیدم.
  خداوند نگهدارتان.

  1. سلام خدمت شما استاد گرامی
   از الطاف شما سپاسگزاریم. اینکه شما هم نتیجه مثبت دریافت کردید بسیار برای ما خوشحال کننده و ارزشمند است و از این بابت خدا را شاکریم.
   شفا دست خداوند است و هر آنچه غیر او، وسیله ای بیش نیست.
   ما جز وظیفه کاری انجام نداده ایم.
   شاکر خداوند باشید.
   التماس دعای خیر.
   در پناه خدا

  1. سپاس از اظهار لطف شما
   کیفیت محصول ما تضمینی است و این تضمین و حفظ این کیفیت وظیفه مجموعه ماست.
   قیمتها را هم تا حد امکان سعی در ثابت نگه داشتن داریم بویژه برای مشتریان و متقاضیان سابق.
   موفق باشید

 154. با درود فراوان و عرض تسلیت بمناسبت سانحه هواپیمایی اخیر به عموم ملت ایران
  خواستم به استحضار برسانم از محصولات شما خریداری و برای درمان چندین بیماری به چند کشور اروپایی ارسال کردیم.
  خدا را شکر بعد از چندین ماه تمامی متقاضیان اظهار رضایت و پیشرفت روند بهبودی و به تبع آن ثبت سفارش مجدد کردند.
  از همه شما سپاسگزارم که در این مسیر ما را رو سفید کردید.

 155. دعای خیر پدر و مادر من بدرقه راه شما
  خدا پدر و مادر همه همکاران شما را حفظ کند
  عاقبتتان به خیر

 156. خیلی خوب نتیجه گرفتم. ظرف دو ماه اول، گرید چهار کبد چرب به سه رسید.
  دو ماه بعد از سه به دو رسیده.
  الان توی ماه پنجمم.
  تشکر

  1. خدا را شکر که روند درمانی را به خوبی طی می کنید.
   ان شاالله بزودی بهترین نتیجه را شما هم دریافت خواهید کرد.

 157. سلاااام
  در خانواده ما همه با من مخالفن. ما یک بیماری ژنتیکی داریم که تصمیم گرفتیم برای درمانش از گانودرما استفاده کنیم.
  سه نفر از برادر و خواهر هام از محصولات مختلف دکتر … استفاده کردن. یک نفرشون از قارچ یه شرکتی خرید و فقط من از محصول شما استفاده کردم.
  باورتون نمیشه اونایی که مال دکتر….. مصرف کردن، بدتر شد بیماریشون. اون یکی که قارچ شرکت غیر از شما خورد، هیچ تغییری نکرد.
  خدا رو صدهزار مرتبه شکر من خوب خوب شدم. بعد از یک سال مصرف بر اساس دستور آقای دکتر خوب خوب شدم و الان آقای دکتر گفتن که دیگه نیازی نیست مصرف کنم.
  راستی هزینه ای که من کردم، یک دهم هزینه محصولات شرکت دکتر….. و یک پنجم قارچ شرکت غیراز شما بود.
  جالبه که الان مدتیه خواهرها و برادرم روی آوردن به محصولات شما.
  خواستم این تجربه شیرین رو با مردم در میون گذاشته باشم و از شما تشششششکر کنم.
  نجااااتم دادین.
  ممنووووووون

  1. سلام
   خدا را شکر که شما درمان شدید
   ان شاءالله عزیزانتان هم خوب خواهند شد
   در پناه خدا باشید

 158. خیلی سلام
  خیلی درود
  بسیار سپاس
  بسیار تشکر
  از شر بیماری پسوریازیس بواسطه این محصول شما رها شدم

 159. استفاده از تی بگ یا همان چای کیسه ای خیلی راحت تره. لطفاً بیشتر تولید کنین که هر وقت خواستیم، موجود داشته باشین.

 160. با عرض ادب
  در صحت و سلامت، کیفیت و اثربخشی گانودرمای مرکز مصباح هیچ شکی نیست.
  از تمامی دست اندرکاران مجموعه شما کمال تشکر را دارم.

 161. خدا قوت
  لطفاً بفرمایید چگونه می توان نمایندگی فروش محصولات شما را در شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان، یزد و اهواز از طریق داروخانه ها اخذ کرد؟
  با تشکر

  1. سلام
   در حال حاضر اکثر مراکز استان ها نمایندگی داریم به جز یزد و کرمان.
   لطفاً برای این مورد با شماره زیر تماس بگیرید.
   ۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵

 162. با درود
  همه بیمارانی که به مطب اینجانب مراجعه کردند و برای درمانشان از محصول شما تجویز شد، رضایت کامل داشتند.
  جا دارد تشکر کنم

 163. خدا به شما خیر بده آقای دکتر
  سپاس از صبر و حوصله شما
  سپاس از لطف و محصول عالی تون
  سپاس از همه خدمات خوبتون
  خدا خیر بده بهتون
  خدا برکت بده بهتون

 164. از شما عزیزان که اینقدر دلسوزانه در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگو هستید و ما را راهنمایی میکنید صمیمانه قدردانی میکنم.
  خواستم عرض کنم پزشک معالج من شدیداً با مصرف گانودرما مخالف بود (البته با قهوه هاش)، الان که بعد از یک سال مصرف مداوم من، بهبودی کامل بیماری من را تایید کرد، گفت کار خیلی درستی کردم که محصول شما را استفاده کردم.
  ایشان اخیراً یک کیلو از قارچهای شما تهیه کردند و به مراجعه کنندگان خودشان تجویز می کنند.

  1. همکاران ما در مرکز وظیفه خود را که خدمترسانی به شما عزیزان است، انجام می دهند.
   خوشحالیمم که شما هم نتیجه مثبت دریافت کرده اید.
   در پناه خدا باشید.

 165. درود و سپاس از زحمات شما
  خیلی خوب نتیجه گرفتم. بسیار ممنونم
  خیر و برکت بده خدا به کارهای شما
  یا حق

 166. مدتی بود که لکه های سفیدرنگی روی بدن داشتم، به توصیه شما مصرف کردم. بعد از هشت ماه فقط دو تا باقی مانده.
  ممنون از راهنمایی تان

 167. از همه شما عزیزان متخصص سپاسگزاری می کنم. سالیان سال بود که رژیم های سخت لاغری و داروهای مختلف را امتحان کرده بودم ولی نتیجه ای دریافت نکرده بودم. یک سال و نیم از محصول شما را استفاده کردم خدا را شکر توانستم ۵۰ کیلو کاهش وزن متناسب و معقولی را تجربه کنم. الان حالم بسیار خوب است و از خدا برای همه شما توفیق و سلامتی آرزو دارم.

 168. همکار گرامی جناب آقای دکتر مصباح
  پس از سلام و آرزوی توفیق الهی
  بدینوسیله به استحضار می رساند پکیج مقابله با کرونا ارائه شده از سوی این مرکز مورد استفاده قرار گرفت و برای بیماران زیادی حتی افرادی که نقص سیستم ایمنی دارند بویژه در سنین بالا امتحان شد، حتی در مناطقی که شیوع بالا رفته است، بین افراد یک خانواده فردی که استفاده کرده با فردی که استفاده نکرده، شواهد تقویت سیستم ایمنی بسیار ارزشمندی رؤیت گردید.
  تنها نکته ای که وجود دارد این است که به دلیل نیاز کل جامعه به این محصول، خواهشمند است تولید را بالاتر ببرید تا هرچه سریعتر به دست مردم در سراسر کشور برسد.
  در پناه خدای قادر متعال باشید

  1. با سلام حضور محترم استاد گرانقدر جناب آقای دکتر رضوی عزیز
   ضمن تشکر از گزارش و ابراز لطف شما، باید بابت کمبود و محدودیت در تولید این محصول از شما و سایر عزیزان پوزش بطلبیم.
   چشم، قطعاً سعی بر تولید بالا خواهیم داشت البته تا حد امکان.
   همواره سلامت باشید ان شاالله

 169. بعد از یک سال و نیم مصرف پیوسته و طبق دستور شما، قند ناشتا در رنج‌ قرار گرفت و فشار خون نرمال شد.
  خیلی تشکر می کنم

 170. با توجه به اینکه پزشک من گفته بود، اچ پی وی به هیچ وجه از بدن پاک نمیشه، ولی خوشبختانه بعدداز یک و نیم سال مصرف مداوم محصول شما طبق دستورتان، تست من منفی شد خداروشکر.
  خواستم از زحمات همه شما تشکر کرده باشم.

 171. با دستورالعمل خاصی که شما دادین، ظرت مدت یک هفته کاملا حس کردم که قوت خاصی در بدن دارم. انگار
  انرژی آدم زیاد میشه

 172. من با مصرف هشت ماهه از محصول شما تمام جوش های پوستی و جای اونها از بدنم پاک شد.
  خواستم تشکر کنم و پیشاپیش سال نو را تبریک بگم

 173. حس خوب و قدرت به آدم دست میده. من همیشه در فصل پاییز با زمستان دائم سرما می خوردم هرسال. ولی امسال حتی یک بار هم نشدم. راحت بودم خداراشکر. دست شما درد نکنه. سلامت باشید.

 174. سلام
  بیان یک تجربه شخصی:
  یکی از افراد خانواده ما در برابر خوردن قارچ شما مقاومت و مخالفت می‌کرد تا اینکه بالاخره یکروز از همکارش کرونا گرفت و ما رو گرفتار کرد. در واقع خودش گرفتار شد چون همه افراد خانواده مدتهاست که قارچ شما را مصرف میکنن و خداروشکر هیچ مشکلی نداریم.
  پک ویژه شما را دتهیه کردم و به اصرار ایشان رو مجبور به استفاده کردم.
  جالب است بدانید که خیلی سریع همه علائمش از بین رفت.
  خواستم از شما تشکر کرده باشم و شاید این گزارش کمکی به مردم بتونه بکنه.
  کامیاب باشید

 175. سلام خانم دکتر. وقت شما بخیر. تماس گرفتم جواب ندادید.
  لطفاً برای بعد از تعطیلات نوروز، پنج کیلو فله برای من کنار بگذارید.
  لطفاً ثبت سفارش کنید حتماً.
  مچکرم

  1. سلام جناب حسین زاده عزیز
   چشم
   لطفاً طبق روال سابق تصویر فیش واریزی را حتماً به شماره ۰۹۳۵۱۰۶۳۷۹۵ واتساپ کنید تا با واریزی دیگران اشتباه نشود.
   با تشکر

 176. با سلام و تبریک عید
  ۴۸ سال سنمه، بیش از ۲۰ سال گرفتار بیماری پوستی پسوریازیس بودم، حدود کل بدن گرفته بود، تقریباً ۸ ماه مداوم طبق دستور خانم دکتر استفاده کردم، الان ضایعات پوستی من نصف کمتر شده.
  خواستم تشکر کنم و به همه همدردهام بگم حتما محصول شما را استفاده کنند.
  کرونا را شکست می دهیم.

 177. از زحمات، محصولات و خدمات مرکز شما علی الخصوص آقای دکتر صمیمانه سپاسگزارم و قدردانی می کنم.
  سال نو بر همه شما زحمت‌کشان مبارک

 178. با درود
  از اینکه طوری راهنمایی کردید که براحتی بعد از ۶ ماه مشکلم حل شد بسیار ممنونم
  خدا به شما سلامتی بدهد

 179. با سلام. اثر عالی محصولتان در غلبه بر اچ پی وی بعد از دو سال مصرف پی در پی باعث شد که در اینجا هم از شما تشکر کنم.
  سال خوبی داشته باشید ان شاالله

  1. سلام
   خدا را شکر که شما هم نتیجه مثبت دریافت کردید
   ان شاالله شما نیز سال خوبی داشته باشید

 180. با مصرف محصول شما، من تنها فردی از اعضای خانواده بودم که مبتلا به کرونا نشدم خدا را شکر.
  متاسفانه بقیه به حرفم گوش نکردن و از همدیگه گرفتن.
  از خدای بزرگ و شما صمیمانه سپاسگزارم

  1. با سلام
   خدا را شکر که شما سالم هستید
   ان شاالله به سایر اعضا نیز بفرمایید که حتماً استفاده کنند. خیلی برایشان مفید خواهد بود
   موفق باشید

 181. سلام علیکم
  خواستم به این وسیله از همه دست اندرکاران مجموعه شما تشکر کنم که همه نظره متقاضی را ساپورت می کنن. گذشته از اینکه محصولتان از بالاترین کیفیت برخوردار است و تمامی موارد ما را از جمله پسوریازیس، برص و اچ پی وی بخوبی پوشش داده، مسوولین و مشاوران شما همیشه ما را راهنمایی کردند. واقعاً زحمات جهادی شما در دوره کرونا بسیار ستودنی است. لطفاً خسته نشوید. خداوند اجر دهد.
  خانواده ما از شما رضایت کامل دارد.
  در پناه ایزد منان باشید
  خانواده درگاهی

  1. با سلام خدمت شما
   خدا را شاکریم که شما هم نتیجه مثبت دریافت کردید
   همکاران ما جز وظیفه خود کاری انجام نمی دهند
   ممنون از ابراز لطف شما
   در پناه خدا باشید ان شاالله

 182. از همه شما جا داره تشکر کنم که واقعا دلسوزانه زحمت می کشید و وقت مشاوره رایگان می گذارید. از همه مهمتر محصول خالص و اثربخش شما است که واقعاً مورد تایید اهل فن هست. همه متخصصین شهر ما تقریبا مرکز شما را می شناسند و همگی فقط گانودرمای شما را پیشنهاد میکنند البته به غیر از دو نفر که همه مردم می دانند با شرکت بازاریابی … ارتباط دارند.

 183. با درود فراوان
  پس از بررسی ها و آزمایشات بسیار، به اتفاق تنی چند از همکاران کادر درمانی بیمارستان …… سایت و مرکز شما را مطمئن ترین مرکز عرضه باکیفیت ترین گانودرما در کشور به بیماران معرفی کردیم.
  از اردیبهشت ماه جمعیت زیادی از سوی این بیمارستان به شما ارجاع داده خواهند شد.
  لطفاً زحمت عرضه محصول و مشاوره دقیق ایشان را تقبل فرمایید.
  با سپاس از زحمات بی دریغ شما

  دکتر اشتری
  متخصص بیماریهای عفونی

  1. با سلام خدمت اساتید محترم بیمارستان شما
   پاسخگویی و راهنمایی متقاضیان از وظابف مشاوران این مرکز است.
   بنده و همکارانم در خدمت شما و بیمارانتان هستیم.
   با سپاس از اظهار لطف شما

 184. فتاح هستم
  سلام
  همه خطوط اشغال بود. لطفاً یک کیلو پودر فله از گانودرمای خالص ارگانیک از برداشت محصول جدید برایم کنار بگذارید.
  هزینه به حساب واریز و تصویر فیش واریزی ارسال شده است.
  سپاسگزارم

  1. سلام جناب فتاح عزیز
   بابت اشغالی خطوط پوزش ما را بپذیرید.
   تصویر فیش واریزی شما دریافت و سفارشتان ثبت گردید.
   چشم
   در اسرع وقت به همراه سایر سفارشات، مرسوله شما نیز ارسال و بارکد مرسوله ارسالی حضورتان تقدیم خواهد شد ان شاالله.
   با تشکر

 185. اینم تجربه شخصی من در ماه مبارک رمضان
  وقتی دمنوش رو همراه سحری می خورم، در طول روز انرژی زیادی دارم و اصلا احساس گرسنگی و تشنگی نمی کنم.
  از شما ممنونم

 186. با درود فراوان خدمت همه دست اندرکاران گرامی مجموعه دکتر مصباح
  بنده پزشک عمومی در یکی از شهرستانهای استان مازندران که شیوع کرونا در آن بالا بود
  باتوجه به محدودیت بیمارستانها در پذیرش بیماران کووید۱۹ سعی کردم با تجویز گانودرمای خالص و ارگانیک شما سیستم ایمنی بدن مردم را بالا ببرم و در این راه موفق شدم.
  خوشبختانه در این راستا هم گانودرمای شما خیلی خوب جواب داد.
  قبلاً هم برای بیماریهای دیگر امتحانش کرده بودم.
  با تشکر

  1. با سلام خدمت جناب دکتر عزیز
   سپاس از اظهار لطف شما
   همانطور که شما هم تجربه کردید، اکثر پزشکانی که این گیاه معجزه آسا را در موارد کرونا استفاده کردند، بر همین موضوع اذعان دارند.

 187. با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
  خواستم عرض تشکر داشته باشم بابت زحمات بی دریغ شما. راستش بنده بارها پیش آمده که برای راهنمایی و مشاوره مشکلات مختلف شخصی و خانوادگی (نه فقط برای خرید و مصرف قارچ) خدمت آقای دکتر تماس گرفتم و ایشان با صبر و حوصله بالا بنده را ارشاد کردند.
  حقیقت امر این است که بعد از هربار تماس و مشاوره با ایشان کلی از بار روانی بنده کاسته می شود و این را از صمیم دل می گویم کمکی که ایشان به من کرده اند هیچ روانپزشکی تاکنون نتوانسته است.
  واقعاً جای دست‌بوسی دارد، برای همین از اینجا بر خودم واجب دانستم قدردانی داشته باشم.
  هرشب بویژه در این شب‌های قدر همواره شما و خانواده های تان را دعا میکنم.
  خداوند یار و یاور شما باشد انشالله

 188. سلام
  استفاده از قارچ تون در مدت ۲ سال، اثرات مثبت زیادی گذاشت. لکه ها نود درصد برگشت به رنگ طبیعی. فشار خون و قند نرمال شد. کلن هم حس میکنم بدنم قوی تر شده. یک ساله که اصلا سرما نخوردم خدا رو شکر.
  از همتون تشکر می کنم

 189. سلام
  راهنمایی بفرمایین چطور میتونم کد نمایندگی فروش رو بگیرم
  و خودم فروش داشته باشم
  راهنمایی میفرمایین

 190. بابت قیمتهای منصفانه تون تشکر میکنم. در شرایطی که همه چی گرون شده، خدا خیرتون بده که برای ما که مشتری همیشگی هستیم و از قدیم از شما خرید میکنیم، همان قیمت قدیم رو حساب می کنین

  1. سلامت باشید ان شاالله
   سعی می کنیم تا حد ممکن همچنان با بهترین کیفیت و قیمت ثابت ارائه خدمت داشته باشیم.

 191. سلام
  من یک بار از سایتی غیراز سایت شما، گانودرما خریدم، صرفاً چون قیمتش کمی ارزانتر بود. ولی در دستور مصرف باید سه برابر دستور مصرف شما استفاده می کردم. عملا سه برابر گرانتر برام در آمد.
  سایتها خیلی گول می زنند.
  بعد از آن دفعه، الان بیش از هشت ماه است که از شما خرید می کنم و خیلی هم راضی هستم.
  چندین مورد من تقریباً رفع شده است.
  خواستم قدردانی کرده باشم.
  سالم باشید.

 192. با درود
  چندی پیش با دو شماره زیر
  ۰۹۱۲……. و ۰۹۱۲……. تماس گرفته بودم، چون ادعا می کردند زیرمجموعه شما هستند، از ایشان قارچ تهیه کردم، ولی متأسفانه هیچ اثری ندیدم.
  تا اینکه مستقیم از خودتان خرید کردم. واقعاً عالی بود. بویژه اینکه همیشه مشاوره خودتان را از بنده دریغ نکردید.
  درست است که کمی قیمتشان ارزانتر بود ولی کاملا مشخص بود که انگار خالص خالص نیست.
  مال شما با همه جا تفاوت دارد.
  خداوند برکت دهد.

  1. سلام
   شماره های مورد تایید این مرکز در همین صفحه ذکر شده است.
   چنانچه مایل به برقراری ارتباط یا مشاوره با مسوولین ما هستید، لطفاً فقط با همین شماره ها تماس بگیرید.
   متاسفانه در حال حاضر بسیاری از سایتها و پیجها و … از شماره ها و نام اساتید ما جهت تایید محصولات خود استفاده می کنند که این کار بسیار ناپسند بوده و از کانالهای قضایی در حال پیگیری می باشد.
   اخیراً هم شرکت بازاریابی معروف ….. از نام جناب آقای دکتر مصباح در تایید یکی از ویدئوهای خود در یکی از سایتها استفاده کرده که در حال پیگیری می باشد.
   لطفاً مراقب تبلیغات تجاری سودجویانه و غیرعلمی باشید.
   در پناه خداوند متعال

 193. سلام ببخشید مجدد مزاحم میشم
  تلفنی چندین بار مشاوره داشتم با آقای دکتر
  خواهر من برای رفع مشکلات زنانگی مدتی پیش از شما قارچ تهیه کرد و خدا را شکر همه مشکلاتش برطرف شد.
  به من هم توصیه کرد که برای جلوگیری از ریزش مو و کاهش وزن حتماً محصول شما را تهیه کنم.
  میخواستم بپرسم آیا واقعاً برای این دو مورد هم مؤثر است؟
  لطفاً راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام
   بله درست است، بسیار مفید می باشد.
   با این حال جهت دریافت دستور مصرف صحیح و دقیق لطفاً تماس بگیرید تا به درستی راهنمایی شوید
   موفق و سلامت باشید ان شاالله

 194. با درود
  ضمن عرض تشکر بابت مشاوره های پزشکی دقیق و همراهی همیشگی متخصصین شما.
  خواستم نتیجه آزمایشات خود را پس از نه ماه مصرف مداوم طبق دستور شما به سمع و نظر شما و مردم عزیز برسانم، شاید کمک کننده باشد برای بیماران.
  اچ پی وی بالکل منفی شد.
  ایمونوگلوبولین های سیستم ایمنی بالا رفته است.
  زائده ها کلا از بین رفته است.
  مضافاً اینکه لک و پیس از روی انگشتان دست و مچ پا و گوشه پلکها تا نود درصد پاک شده است.
  اخیراً هم اگزمای مختصری ایجاد شده بود که این هم خدا را شکر رفع شد.

  1. سلام
   با سپاس از به اشتراک گذاری تجربیات و اظهار لطف شما
   خدا را شکر که شما هم نتیجه مثبت گرفتید

 195. ظرف مدت شش ماه کبدم از گرید چهار به دو رسیده است و واقعا از شما بخاطر محصول عالیتون سپاسگزارم.

 196. مدت‌های زیادی بود که هرچه دارو برای جلوگیری از ریزش مو مصرف می کردم بی اثر بی اثر بود.
  ولی از وقتی که به توصیه شما دارم از پودر شما استفاده می کنم الان حدود یکسال است که میگذره هم ریزش مو قطع شده و هم دکترم گفت رویش مجدد دارم.
  خیلی خوشحالم
  امیدوارم دلتون شاد باشه
  ممنون از کمکهاتون

 197. من به دلیل عدم اطمینان به ادعاهای مراکز فروش، از هر مرکزی از جمله شما یک بسته تهیه کردم. با تمام وجودم باید بگم که فقط از محصول شما رضایت دارم چون نتیجه گرفتم. واقعاً از زحمات شما ممنونم. خدا به شما عمر طولانی و سلامتی بدهد.

 198. با سلام
  لطفاً با توجه به بالا رفتن آمار ابتلا به کرونا در موج دوم شیوع، محصولی جهت مقابله با این ویروس ارائه کنید. سری قبل پک شما بسیار عالی و اثرگذار بود در روند هم پیشگیری و هم درمان. لطفاَ در شرایط جدید هم که اکثر شهرهای کشور در وضعیت قرمز قرار گرفتند، مجدداً تولید کنید و در اختیار مردم قرار دهید. مطمئنم افراد بسیاری با من در این مورد هم عقیده هستند چون سری اول خوب نتیجه گرفتند.
  با تشکر
  پزشک عمومی

  1. با سلام حضور محترم جناب آقای دکتر اقبال عزیز
   محصول مورد نظر شما در دو مرحله تولید و عرضه شد. مرحله اول به پایان رسید. مرحله دوم بزودی آماده عرضه به مردم عزیز در سراسر کشور خواهد بود. به دلیل نیاز بالای مردم به این محصول و محدود بودن میزان تولید و با توجه به اینکه شیوع مجدداً بالا رفته و میزان ابتلا خیلی شدید شده، موجودی این پک ها خیلی زود تمام می شود. از اینرو خواهشمندیم چنانچه برای بیمارانتان مایل به تهیه هستید هر چه سریعتر اقدام کنید.
   با تشکر

 199. با عرض سلام و احترام
  طبق تجربه ای که با محصولات شما در جهت درمان بیماران مبتلا به کووید۱۹ در طول این چند ماه دارم، خواستم تقاضا کنم پک های قبلی را به هر تعدادی که تولید کنید برای درمان بیماران کرونایی و پیشگیری از ابتلا میان مردم شهرم خریداری خواهم کرد.
  نقش بسیار برجسته و ارزشمندی در این راستا دارد.
  خواهشمندم در این مسیر با بنده و همکارانم در شهر همدان همکاری نمایید.
  با سپاس فراوان از بذل عنایت شما
  ۰۹۱۸……

  1. با سلام خدمت استاد ارجمند
   ضمن عرض خدا قوت خدمت شما و همکارانتان در خط مقدم مبارزه با این همه گیری خطرناک، باید به استحضار برسانیم همانطور که شما هم اذعان داشتید تقاضا برای این پک ها بسیار بالاست و متاسفانه تولید با محدودیت هایی مواجه است. با توجه به موج جدید این شیوع، ناگزیریم برای شهرهای مختلف سهمیه بندی داشته باشیم تا بتوانیم بنوعی سراسر کشور را ساپورت کنیم.
   اگر چنانچه سهمیه خاصی برای همدان می خواهید لطفاً هر چه سریعتر اعلام بفرمایید تا بتوانیم از موجودی فعلی برایتان کنار بگذاریم.
   پک های مورد نظر شما تولید شده و بزودی آماده عرضه به مردم عزیز در سراسر کشور خواهد شد.
   اگر خطوط بدلیل ترافیک تماسها مشغول بود، لظفاً مجدداً سعی در برقراری تماس کنید.
   موفق و تندرست باشید ان شاءالله

 200. خدا به شما برکت و تندرستی بدهد.
  خانواده ما چون های ریسک بودن، همگی استفاده کردیم طبق دستورتون.
  نه ماسک زدیم و نه دستکش پوشیدیم. خدا را هزار مرتبه شکر با اینکه در شرایط شیوع شدید و وضعیت قرمز شهر بودیم، کاملا به فعالیتها ادامه دادیم و واقعاً خدا را شکر هیچ مشکلی ایجاد نشد
  جای تشکر ویژه داره. محصول شما ناب ناب است. به همه اطرافیان توصیه کردم از شما گانودرما را تهیه کنن نه از جای دیگر

  1. سلام
   خدا را شاکریم که همگی در سلامت به سر می برید.
   قارچ را مصرف کنید، موازین بهداشتی را نیز حتماً رعایت کنید تا ان شاالله از همه جهت خیالتان راحت باشد.
   در پناه خدا باشید

 201. همه می گفتن که گانودرماتون خیلی برام موثره ولی من قبول نداشتم. تا اینکه بطور کاملن اتفاقی دکتر متخصصم هم شماره و آدرس سایت شما رو بهم دادو دیگه این شد که با خودم گفتم حتمن یه چیزی هستش که همه دارن شما رو معرفی می کنن. زنگ زدم، مشاوره گرفتم. تهیه کردم. یک سال و نیم مصرف کردم دقیقن بر اساس دستوری که آقای دکتر دادن، الان نود درصد لکه های پوستم رنگش برگشته و من خیلی راضی هستم. حالت طبیعی شدم و دوستام تعجب کردن. از تون تشکر می کنم.

 202. خواستم عرض کنم این قارچ شما برای مشکلات قلبی و عروقی هم بسیار مفیده. البته قطعا خودتون بهتر می ددانین ولی من هم خواستم تجربه استفاده از گانودرمای شما را به مردم بگویم شاید کمکی بهشون کرده باشم.

 203. ضمن عرض سلام و خسته نباشید
  تریبون خاصی ندارم ولی می‌خام از اینجا به همه بگم که بهترین ماده برای رهایی از بدترین بیماریها همین قارچه. دیگه سخت‌تر از درگیر شدن همزمان با بیماری سرطان و کرونا به نظرم نمیرسه که خدا رو شکر همین قارچ ساده و ارزون شما، عامل نجات شد.
  از دکتر مصباح و همکارانشون که لحظه به لحظه کنار ما بودند تشکر میکنم.
  اجرتون با خدا

  1. با سلام
   بسیار خوشحالیم از اینکه بالاخره به لطف خدا، نتیجه بخش بود. ان شاالله همواره در صحت و سلامت باشید.
   التماس دعای خیر

 204. با سلام
  یک بسته از شما تهیه کردیم، از چندجای دیگر هم تهیه کرده بودیم، با هزینه شخصی برای آزمایشگاه مواد غذایی ارسال کردیم.
  فقط محصول شما درصد خلوصش صددرصد بود.
  مابقی از لحاظ کیفیت هم درجه کیفی پایینی داشتن.
  به شما تبریک عرض می کنیم.
  موفق باشید

 205. ما در روستایی وجود داریم که هیچ امکانات ندارد، افراد فامیل کرونا گرفتند، یک دوستی برامان گاندورما آورد، روش شماره و سایت شما داشت، همه استفاده کردند، نه بستری نه چیزی. همه خوب شدند. بچه ها خوردند و اصلا نگرفتند.
  تشکر

  1. خدا را شاکریم که شما هم نتیجه مثبت دریافت کردید
   ان شاالله در پناه خدا همواره سالم و سرحال باشید
   التماس دعای خیر

 206. با سلام و تبریک عید سعید غدیر خم
  پزشک من هرنوع داروی شیمیایی مخصوص بیماریم را قطع کرد و فقط گانودرمای خالص شما را تجویز کرد. الان حدود یک سال است که با دستورالعمل خودتان مصرف کردم. تمام آزمایشات نرمال شده است.
  خدا را شکر
  سپاس از دکتر مصباح عزیز و همکارانشان

  1. سلام
   با تبریک متقابل
   خدا ا شاکریم که شما هم نتیجه مثبت دریافت کردید
   ان شاالله همیشه سلامت باشید
   در پناه خدا

 207. تاحالا چندین بار پیام فرستادم تا از زحمات دکتر مصباح و خانم دکتر تشکر کنم. چرا حتی یکبار منتشر نشد. (برای همین اینبار اسم نمیگذارم، شاید انتشار دادید)
  من بارها و بارها وقت و بی وقت مزاحم دکتر شدم و ایشون با حوصله کامل منو راهنمایی کردن. همکاراشون هم همینطور.
  خواستم حلالیت بطلبم و عرض کنم، کاملا خوب خوب شده ام.
  امیدوارم دست به خاک بزنین، طلا بشه.
  هرچی میخواین خدا بهتون بده.

  1. با عرض پوزش از محضر شما دوست عزیز
   چون تعداد پیامهای حامل ابراز لطف و مرحمت شما و سایر عزیزان خیلی بالاست، ناچاریم از انتشار همه آنها بپرهیزیم تا بار سایت متعادل بماند.
   شرمنده شما شده ایم
   موفق و بهروز باشید

 208. با نام خداوند مهربان. که هر چه دارم و ندارم از لطف بی کران یکتای تنهاست
  من خانمی ۳۵ ساله هستم حدود ۷سال پیش متوجه شدم. تیروید کم کار دارم. واضافه وزن پیدا کردم. با اینکه رژیم غذایی رو رعایت میکردم. تناسب اندام برام مهم بود. ولی فایده‌ای نداشت
  وقرص تیروید رو مصرف میکردم. ولی همچنان ضعف. و بی حالی و احساس خستگی رو داشتم فکر کنید چند سال واقعا اذیت شدم
  تا اینکه یک روز اسم قارچ گانودرما رو در کانال های فضای مجازی دیدم. در مورد خود قارچ از اینترنت. تحقیق کردم. که به سایت آقای دکتر مصباح بر خورد کردم و تمام مطالب سایت رو با دقت خواندم و برای اطمینان از این دارو با خودشون تماس گرفتم.
  آقای دکتر با صحبت های گرم و دل نشین در مورد قارچ به من امیدواری. داد که بهتر میشم. و من توکل کردم. اول به یکتای معبود و بعد جناب آقای. دکتر مصباح و الان از اول اسفند ۹۹ دارم این قارچ رو مصرف میکنم خیلی راضی هستم و از زحمات ایشان قدر دانی میکنم
  یک چیز جالب. من حدود سه هفته پیش دل درد و سر درد شدید. داشتم. و اسهال غذر خواهی میکنم اطلاع بهتر میدم چون الان با کرونا سر و کار داریم
  و فقط یک روز من درگیر این بیماری بودم. بد از چند روز بهتر شدم. شک کردم نکنه. کرونا. بوده. برای. اطمینان. آزمایش کرونا دادم. باورتون نمیشه. من کرونا رو شکست داده بودم. در آزمایشم. آمده بود سیستم بدنی قوی دارید. (گزارش آزمایشگاه را فرستادم)
  با اینکه من کم خونی داشتم. تیرویید. داشتم. و گلبول های. سفید خونم از حد نرمال. پایین تر هست ولی با استفاده از این قارچ سیستم ایمنی بدنم بالا بوده و من واقعاً کرونا داشتم ولی در حد یک سرما خوردگی ۳ روزه من رو در گیر کرد والان دو هفته هست از این ماجرا من حالم. عالی عالی.
  هست ????
  خوشحالم که با این قارچ معجزه آسا آشنا شدم و خوشحالم
  از زحمات جناب آقای دکتر هم تشکر میکنم. هر موقع تماس میگیرم و مشکلم رو با ایشان در میان می‌زارم. با کمال حوصله. پاسخ میدن. اگه شما دنبال دارویی هستی که حالت رو خوب کنه به هر دلیل و بیماری. حتما با این قارچ. ارتباط بگیر. مطمین باش. جواب میگیری.
  از جناب دکتر سپاسگزارم

  1. با سلام
   از اینکه شما هم بویژه در این ایام شیوع کرونا، نتیجه مثبت دریافت کردید، خدا را شاکریم.
   از ابراز لطف شما هم صمیمانه سپاسگزاریم.
   ان شاالله همواره سلامت و سربلند باشید

 209. با درود و سلام
  ضمن عرض خسته نباشید، مایلم از شما بخاطر محصول بسیار عالی و ارزشمند تشکر کنم.
  لکه های پوستی، کبد چرب گرید ۳، فشار خون بالا ظرف هشت ماه بالکل مرتفع شد.
  بابت ثابت نگه داشتن قیمتها در چنین شرایطی که لحظه به لحظه قیمتها را همه بالا می برند، تشکر می‌کنم.

  1. با سلام
   خدا را شکر که شما هم نتیجه مثبت دریافت کردید و از خدمات مرکز ما رضایت دارید.
   ان شاالله موفق و سلامت باشید

 210. از استاد عزیزم صمیمانه تشکر می کنم
  ایشان با حوصله زیاد بنده را راهنمایی کردند، به من آرامش دادند تا راحتتر با مشکلم کنار بیام.
  من هم قول دادم بهشون که به تمام حرفهاشون گوش کنم.
  نتیجه?
  بعد از دو سال زگیلها از بین رفت
  آزمایش منفی شد
  کرونا خوب شد
  ضعف بدنی که همیشه سریع سرما میخوردم بکلی رفت
  کاهش وزن حاصل شد
  ریزش مو قطع شد
  مشکلات پوستی ام رفع شد
  آرامش اعصاب برگشت و خوابم هم عالی شد
  خدایا شکررررررت

  1. با سلام
   خدا را شکر که شما هم نتیجه مثبت و مطلوب دریافت کردید
   در پناه خدا باشید ان شاالله

 211. با سلام
  مدتی است که قارچ شما را با نحوه مصرف مخصوصی که برایم ارسال کردید استفاده می کنم، خدا را شکر در طول این مدت حتی یکبار هم سرما نخوردم. بدنم قوت دارد. آلرژی هم عود نکرد. فقط کبد چرب من از گرید ۴ به دو رسیده. خوب است ولی هنوز از بین نرفته است.
  ضمن این که فقط ۲۰ کیلو وزن کم کردم و هنوز کمی اضاف دارم.
  آیا نیاز است که میزان مصرف را بیشتر کنم؟
  با تشکر

  1. سلام
   خدا را شکر که مشا هم نتیجه مثبت دریافت کردید.
   نیازی به افزایش میزان مصرف ندارید ولی می توانید نحوه مصرف را تغییر دهید تا نتیجه بهتری حاصل شود.
   در این خصوص لطفاً حتماً با آقای دکتر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
   موفق باشید.

 212. با سلام
  تجربه شخصی:
  رفع ویروس تبخال تناسلی، عدم ابتلا به انفولانزا در دو سال اخیر، تقویت قوای جنسی، کاهش اضافه وزن و قند و فشار خون، افزایش قدرت جسمانی
  از محصول شما بسیار رضایت دارم

  1. سلام
   خدا را شکر که شما هم نتیجه مثبت دریافت کردید
   سپاس از اشتراک تجربه شخصی خود با مردم

 213. پروستات کوچک شد و از شر تکرر ادرار خلاص شدم. چند وقتی است که با مصرف قارچ شما شبها می توانم راحت بخوابم و مابین خواب بیدار نشوم.
  دیگر اینکه فشار خون کاهش یافت و طبیعی شد.

 214. بعد از یکسال مصرف طبق دستور مصرف خودتون، همه زگیلها از بین رفت. در آزمایش خون هم منفی بود.
  نمی‌دونم چجوری تشکر کنم.
  نجات پیدا کردم.

 215. ظرفیت تنفسی بدلیل کرونا به ۲۰ درصد رسیده بود، نفس کاملن تنگ شده بود. فقط دو هفته طبق دستور خودتون خوردم، به هشتاد درصد رسیده. خدا رو شکر خیلی حالم بهتره.
  وظیفه داشتم تشکر کنم.

 216. سلام و درود
  بعد از یکسال مصرف دائمی بر اساس روشی که جناب دکتر پیشنهاد کردند، زخمهای متعددی که در بدن در اثر دیابت ایجاد شده بود، بکلی از بین رفت و قند خون در محدوده نرمال قرار گرفت.
  از شما و محصول اصل شما، ممنونم

 217. با سلام
  خیلیییییی ممنووووونم از شما بخاطر محصوووول عاااالی و بهدااااشتی تون. با پزشکم هم که مشورت کرده بودم فقط شما رو پیشنهاد کرده بود ولی من بدلیل تبلیغات تجاری شرکت …… متاسفانه گول خوردم و ابتدا کلی از قهوه های اونها رو خریدم و هیچ نتیجه ای نگرفتم ولی بعد از اون گانودرمای دکتر مصباح رو از همین سایت خریدم و طبق دستور ایشون مصرف کردم. شاید باورتون نشه ولی اچ پی وی مثبت من بعد از یک سال مصرف مداوم منفی شد و من واقعاً خوشحالم وخدا رو شکر میکنم. اولش خودم هم باورم نمی شد.
  جا داره از شخص آقای دکتر هم صمیمانه قدردانی کنم. من شبانه روزی مزاحم ایشون می شدم. واقعاً صبورانه به من راهنمایی میدادن. خیلی مهربون هستن. خدا به همتون سلامتی بده.
  من خیلی خوشحالم و گانودرمای شما رو به همه معرفی می کنم.

 218. درود
  روز پرستار مبارک
  من هم خودم و هم خواهرم از گانودرمای شما استفاده کردیم. برای قطع ریزش مو بسیار جواب گرفتیم. البته من با ابتکار خودم از مایع مربوطه به موهایم اسپری کردم و بطور موضعی هم استفاده کردم. بنظرم مفید واقع شد. به چندتا از بیماران کلینیک پوست و مو هم شما رو معرفی کردم اونها هم جواب گرفتن و راضی بودن.
  خواستم بگم لطفن همچنان کیفیت محصول را عالی و بالا نگه دارین.
  روز پرستار رو مجددن به همه همکارای خودم تبریک عرض می کنم.

 219. سلااااام
  از شما باید قدردانی کرد که هنووووز قیمتهاتووون همووون قیمتهای قدیمه.
  دو ساله که خونوادگی مشتری شما هستیم، قیمتها تون همون قیمت قدیمه.
  ازتون تشکر میکنم

  1. سلام
   بله تمام سعی خود را می کنیم که قیمتها را افزایش ندهیم بخصوص برای مشتریان قدیمی ثابت نگه داریم.
   سلامت باشید ان شاالله

  1. با تشکر از شما
   گالنی مقرون به صرفه نیست ضمن اینکه باید روزانه میزان محدودی مصرف شود، گالنی باشد ممکن است بیش از اندازه مصرف گردد. پس نیازی نیست. لطفاً طبق دستور مصرف کنید.
   موفق باشید

 220. چقدر خوبه که محصول شما زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تولید میشه. از این بابت خیال من و خانوادم که همگی داریم دو سال از شما محصول تهیه می کنبم، راحته.
  گذشته از اون هم شخص دکتر مصباح، خودشون حضورشون در مجموعه شما بسیار دلگرم کننده هستش.
  خواستم بابت همه چی قدردانی کرده باشم.

 221. خسته نباشین
  خدا بهتون توانایی بده
  دکتر من از بهبودی کامل بیماری من بعد از دوسال با مصرف قارچ شما بسیار تعجب کرده بود
  سلامت باشین همیشه

 222. من کلن آدم بدبینی هستم. کامنت ها رو که خوندم و دیدم همه راضی هستن، تصمیم گرفتم یه بسته سی گرمی بخرم. خودم با هزینه شخصی دادم آزمایشگاه مواد غذایی، سالم سالم بود و کیفیتش عالی تشخیص داده شد. الان هم مدت سه ساله که بصورت کیلویی ازتون میخرم برای کل خونواده. همه طبق دستور خودتون مصرف می‌کنیم و نتیجه های عالی گرفتیم. کار شما ستودنیه و جای تشکر داره.

 223. سلام و عرض ادب
  به چندین پزشک و متخصص بابت بیماری‌های مختلف مراجعه کردم، در خصوص قارچ گانودرما که ازشان پرسیدم، متفق القول همه شان اذعان داشتند که محصول شما بهترین محصول است و همه بیمارانشان از این محصول راضی بودند و جواب گرفتن. من هم تهیه کردم و کاملا راضی. خواستم تشکری کرده باشم.

 224. با سلام
  ما از همه انواع محصولات شما تهیه کردیم
  در طول این یکسال همه اعضای خانواده مصرف کردند و بسیار راضی هستیم.
  تقریبا مشکلاتی که داشتیم، همگی رفع شده و از این بابت از همه مسوولین تشکر میکنیم.

 225. با سلام و تشکر از بابت زحمات شبانه روزی تیم زحمتکش شما
  خواستم بگم من هم بابت پیسی از قارچ شما تهیه و استفاده کردم و بسیار بسیار بسیار خوب جواب داد
  از شما ممنونم

  1. با سلام و عرض تبریک عید مبعث خدمت شما
   خدا را شکر که شما هم نتیجه مثبت دریافت کردید

 226. سلام آقای دکتر

  از کیفیت محصول شما بسیار رضایت داریم.

  شنیده ایم بعد از چند سال در سال جدید بالاخره افزایش قیمت خواهید داشت.

  جسارتا چند بیمار دیابتی، پوستی و فشارخونی از طرف کلینیک ما خدمتتان معرفی می شود.

  خواهشمند است لطف کنید مثل همیشه هوای عزیزان را داشته باشید و با قیمت قدیم حساب کنید.

  پیشاپیش از زحمات بی دریغ شما کمال تشکر را داریم و سال جدید را خدمت شما استاد گرامی و همکاران عزیزتان در مرکز صمیمانه تبریک عرض می کنیم.

  به امید سالی عاری از کرونا توأم با سلامتی و کامیابی

  ارادتمند شما

  مدیر کلینیک تخصصی و فوق تخصصی ک…

  1. با سلام خدمت جناب دکتر ایمانی عزیز و همکاران محترم کلینیک…..
   ضمن عرض تبریک پیشاپیش به مناسبت آغاز سال جدید و آرزوی سلامتی برای همه مردم دنیا، به استحضار می رساند علیرغم میل باطنی ناچار به افزایش مختصری در قیمت هستیم، ولی چنانچه عزیزانی از سوی شما معرفی گردند به دیده منت با قیمت سابق در خدمت خواهیم بود.
   امید است خدمات این مرکز مورد عنایت پروردگار قرار گیرد.
   التماس دعای خیر
   در پناه خدا باشید ان شاالله

 227. خدا را شکر می‌کنم که از طریق پزشکم با سایت شما آشنا شدم و از مشاوران نادان و پول پرست شرکت بازاریابی دکتر ب…. قهوه نخریدم.
  دستان شما را می بوسم.
  خدا به شما و دکتر مصباح مهربان عوض دهد.

 228. پس از ابتلا به کرونا، عوارض پوستی و تنفسی شدیدی داشتم، حدود سه ماه پشت سر هم طبق دستوری که شما داده بودین، مصرف کردم، همه عوارض بالکل از بین رفت.
  الان خوب خوب هستم الحمدلله.
  وظیفه دانستم تشکر کنم.