پکهای نوروزی آماده ارسال است.

nowruz packs

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

در این دوره، آموزش حضوری مکالمات ضروری پایه با متدی جدید برای افراد مبتدی و بر اساس رشته دامپزشکی برگزار خواهد شد. چنانچه تعداد ثبت نام کنندگان به پنجاه نفر برسد کلاس حضوری می باشد و اگر افراد تمایل به شرکت در کلاس حضوری نداشته باشند می توانند پک های آموزشی را خریداری نمایند و در منزل به آموزش بپردازند. کلاسها ۱۰ جلسه ای بوده و تعداد دی وی دی های هر پک نیز ده عدد همراه با جزوه و … است.
کیفیت یادگیری در کلاسها به مراتب از پک ها بیشتر بوده و هزینه شرکت در آنها نیز طبیعتاً کمتر میباشد. از طرفی ویژگی کیفی دی وی دی ها بگونه ای است که استفاده مکرر از آنها برای افرادی که زمان شرکت در کلاسها را ندارند، میتواند مفیدتر باشد و زمان تشکیل کلاسها بر اساس زمان مورد دلخواه استفاده کنندگان خواهد بود. پکها به گونه ای طراحی شده اند که هر زبان آموز میتواند کلاس شخصی برای خود در منزل تشکیل دهد و بازده کلاس عمومی و جو موجود در کلاس گروهی را برای خود بالشخصه تجربه نماید.

به کلیه عزیزانی که برای آزمونهای آیلتس و … آماده میشوند و از سطح معلومات زبان انگلیسی بالایی برخوردار نیستند، پیشنهاد میکنیم حتماً گام به گام از پک essential1  شروع کنند و به مرور  و تقریباً شش ماهه ولی یک بار برای همیشه زبان انگلیسی را به صورت کاربردی و مؤثر حتی برای آزمونهای بین المللی فرا بگیرند.

برای عزیزانی هم که فقط تمایل دارند بتوانند در ده جلسه بطور روان در سطح پایه مکالمات ضروری انگلیسی را صحبت کنند، پک essential1 کفایت میکند. توصیه می شود چنانچه مکالمه به زبان انگلیسی را با این روش نیز یاد نگرفتید، تلاش بی فایده نکنید چون با هیچ روش دیگر هم یاد نخواهید گرفت. این مدعا گواهی بر ساده، سریع و کاربردی بودنِ این متد می باشد. فقط کافیست یک بار امتحان کنید.

نکته قابل توجه برای عزیزان این است که شرکت در کلاس های حضوری  نیازی به داشتن کاغذ و قلم ندارد و سعی میشود جملات و مکالمات مورد نیاز روزمره مربوط به رشته دامپزشکی در خلال سایر مکالمات ضروری به زبان آموزان آموزش داده شود.

قیمت هر پک برای هر فرد ۱۵۰ هزار تومان و هزینه ثبت نام برای کلاس حضوریِ پنجاه نفره، نفری ۱۲۰ هزار تومان میباشد.

هزینه ارسال پیک برای تهرانی ها (در زمان تحویل) و ارسال پست برای شهرستانیها (همزمان با واریز وجه پکها و به مبلغ ۱۵ هزار تومان) بر عهده خریداران عزیز میباشد.

هزینه ها میبایست به شماره حساب بانک ملی ۰۳۰۹۲۲۲۲۴۷۰۰۰ یا به شماره کارت سیبا ۶۰۳۷۹۹۷۲۸۷۴۵۰۱۴۳ بنام آقای غلامرضا مصباح و یا به شماره حساب بانک آینده ۰۲۰۰۷۶۸۷۰۴۰۰۱ یا به شماره کارت آینده ۶۳۶۲۱۴۱۰۹۲۵۶۰۲۹۲ بنام خانم آذین دخت ابدی واریز و تصویر فیش واریزی همراه با نام و نام خانوادگی و آدرس دقیق پستی زبان آموز برای مرکز به شماره ۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۲ تلگرام گردد.

مدرس این کلاس از دانش آموختگان دانشگاه تهران و مقیم انگلستان بوده که این متد را برای اولین بار در کشور بنیانگذاری کرده اند و سابقه حداقل ده ساله در این امر دارند.

عیدانه ویژه این مرکز برای زبان آموزان عزیز:

پکهای نوروزی به افرادی تعلق میگیرد که تاریخ فیش واریزی آنها و زمان ثبت نامشان بین تاریخهای هفتم الی پانزدهم فروردین ماه ۱۳۹۵ می باشد.

داخل این پکها علاوه بر محتویات همیشگی پکها حاوی هدیه نوروزی مرکز نیز میباشد.

پس از پانزدهم فروردین ماه، هدیه های نوروزی از داخل پکها حذف می گردد.

به دلیل حجم بالای سفارشات، تحویل پکها نهایتاً  طی ده روز کاری می باشد.

برای رزرو کلاس حضوری و یا خرید هر پک میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۸۸۴۴۲۷۴۰

۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۱
۰۹۳۵۹۵۹۷۶۶۲