الوعده وفا

الوعده وفا

طبق قول و قرار و اعلام پیشین مرکز، چاپ دوم فرهنگ جامع دامپزشکی مصباح در تابستان ۹۵ ارائه و کل تیراژ مربوطه به شرکت پخش سراسری کتاب که در اطلاعیه‌های قبلی راجع به آن توضیح داده شده بود، تحویل گردید.

مشخصات ویرایش اول، چاپ دوم ؛

 • نوع کاغذ : کاغذ ۵۰ گرمی اندونزی

توضیح: به دلیل مسائل مربوط به واردات کاغذ، موفق به تهیه کاغذ با کیفیت کاغذ چاپ اول (پاپیروس ۴۰ گرمی سوئدی) نشدیم ولی با فراهم کردن کاغذ ۵۰ گرمی اندونزی تا حدی سعی در حفظ نسبی کیفیت چاپ نمودیم و کتاب عرضه‌شده به مانند چاپ اول به صورت تک جلدی ارائه گردید. ضمناً رنگ کاغذ این چاپ کمی متمایل به زرد می‌باشد.

9 thoughts on “الوعده وفا”

 1. سلام. دستتون درد نکنه. من از افرادی بودم که در طرح پیش فروش این کتاب باارزش شرکت کردم و از شرایطی که برای خرید کتاب برای دانشجوها قایل شدید خیلی راضیم.

 2. من موفق نشدم در طرحتون شرکت کنم چون زمانش تموم شد یعنی کوتاهی از خودم بود که دیر اقدام کردم. یه پیشنهاد دارم براتون که البته بیشتر به نفع خودم و امثال خودمه. حالا که تیراز این چاپ هم تموم شده چرا میخواهید چاپ بعدش رو سال دیگه انجام بدید؟ خوب حالا که متقاضی براش زیاده و چون همه بهش نیاز داریم اگه میشه زودتر چاپ جدید رو تولید کنید تا من و امثال من هم بتونیم بموقع ازش استفاده کنیم. سپاس

 3. نمیشه چاپهای بعدی این کتاب با همون کیفیت چاپ اولش باشه؟ من چاپ اول رو توی مغازه کتابیران تو انقلاب دیدم. خیلی شکیل و عالیه هم جنس کاغذش هم سایر ویژگی هاش. ولی نتونستم بخرمش. بعدا که مراجعه کردم تموم شده بود.

  1. بسمه تعالی
   مرکز سعی در حفظ کیفیت محصولات دارد. نگران نباشید تا جای امکان سعی میکنیم بهترین و مرغوبترین محصولات را خدمت عزیزان ارائه کنیم.
   ولی اگر همچنان همان چاپ اول مدنظرتون هستش تعداد محدودی از تیراژ چاپ اول نگه داشته ایم که با همان قیمت پشت جلد و بدون افزایش قیمت عرضه میکنیم. ارسال هم رایگان هست.
   به هیچ عنوان نگران محتوا نباشید، چون تاکنون فقط ویرایش اول این کتاب منتشر شده. از این ویرایش دو چاپ روانه بازار شده که هیچ تفاوتی از نظر محتوای علمی با هم ندارند.
   پیروز باشید

 4. چقدر خوبه که روند تولید این جور کتابارو بشه دید. من خودم یک بار خواستم یک بروشور برای محصول دارویی شرکت خودمون چاپ کنم، چاپخانه …… اصلا اجازه نداد وارد سالن چاپ بشم حتی.
  فیلمهایی که از این پروسه ها گذاشتین نشون میده کار زمانبر و طاقت فرسایی هست صنعت چاپ.
  وقتی روند اجرای تولید این کتاب رو دیدم به رشته خودم خیلی افتخار کردم.
  جایی در سایتها خونده بودم که این کتاب رکورد تعداد صفحات در یک جلد کتاب رو داره البته با توجه به فونت ویژه ای که به کار رفته اگر قرار بود از مواد اولیه و فونتهای معمولی و روتین استفاده بشه قطعاً چندین جلدی میشد.
  من خودم تهیش کردم و واقعا راهگشاست. خیلی کاربردیه. دستتون درد نکنه.
  خوشحال میشم نظر من رو هم در قسمت نظر مخاطبان قرار بدید.
  سپاسگزارم

 5. من چاپ دوم رو از انقلاب خریدم. یک قرون هم تخفیف نداد مغازه دار.
  کاشکی از خودتون تهیه میکردم. البته چند بار باهاتون تماس گرفته بودما ولی جواب ندادین.
  چون بهش نیاز داشتم، مجبور شدم سریع اقدام به خرید کنم.
  الحق کتاب کاربردی و کاملیه.

  1. از اینکه پاسخگو نبودیم صمیمانه پوزش می طلبیم. شاید زمان تماس شما در ایام تعطیلات مرکز و مرخصی همکاران بوده است.
   برای استفاده بهینه از کتابتون حتماً راهنمای ابتدایی کتاب رو مورد مطالعه قرار بدید.
   امیدواریم به بهترین نحو از کتابتون استفاده کنید.
   موفق و بهروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.